Antec Torque – agresyvaus dizaino atviro tipo korpusas

„Antec“ oficialiai pristatė žaidimų staliniams kompiuteriams skirtą korpusą „Torque“. Naujiena priskiriama atvirojo tipo produktams ir jo pagalba galite sukurti agresyvios išvaizdos kompiuterį. Korpuso konstrukcijoje naudojamos aliuminio plokštelės ir grūdinto stiklo sienelės. Gaminio matmenys yra 621 × 285 × 644 mm.

Korpusas leidžia įdiegti Mini-ITX, Micro-ATX ir ATX formato pagrindines plokštes. Čia yra vietos septynioms išplėtimo plokštėms, įskaitant iki 450 mm ilgio vaizdo plokštes.

Duomenų saugojimo posistemėje galite naudoti po vieną 3,5 ir 2,5 colio kaupiklį. Viršutinėje dalyje rasite ausinių ir mikrofono jungtis, du USB 3.0 prievadus ir simetrišką USB Type-C.

Naudojant oro aušinimo sistemą priekinėje ir viršutinėje dalyse galite įdiegti tris 120 mm skersmens ventiliatorius. Leidžiama naudoti skysčiu aušinamą sistemą su  iki 360 mm ilgio radiatoriais. Procesoriaus aušintuvo aukštis neturėtų viršyti 215 mm.

Visas šis grožis nėra pigus – „Antec Torque“ galima įsigyti maždaug 380 eurų kainą.

Antec Torque

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau