„In Win 303“ – naujas premium klasės korpusas

„In Win 303“ korpusas pagamintas iš 1.2mm storio SECC plieno ir grūdinto stiklo, tačiau pasak gamintojo, šis iš aukštos kokybės medžiagų pagamintas korpusas turės visiems prieinamą kainą. Bendra korpuso išvaizda minimalistinė, išskyrus apšviestą „In Win“ logotipą, korpuso priekyje.

303

Kaip teigia patys gamintojai, korpusas buvo kuriamas siekiant išlaikyti kuklų, tačiau išskirtinį dizainą. Daugiau prabangos nei kuklumo įspūdį korpusui suteikia šoninis langas, pagamintas iš grūdinto stiklo, per kurį bus matomi visi sistemos komponentai. Korpusą taip pat galima užsisakyti ir be šoninio lango.

inwin

Korpusas yra „mid-tower“ tipo, jo išmatavimai 500mm x 215mm x 480mm, svoris 10.9kg. Korpuse galima montuoti „ATX“, „Micro-ATX“ ir „Mini-ITX“ pagrindines plokštes. Korpusas gali kiek nuvilti, dėl talpinamų kietųjų diskų skaičiaus, jame galima montuoti du 3.5″ kietuosius diskus ir du 2.5″ diskus, vienu metu korpuse telpa 3 kietieji diskai. Korpusas puikiai tinka aušinimui tiek oru, tiek skysčiu, korpuso viršuje galima montuoti 360mm ilgio ir 70mm storio radiatorių.

water

„In Win“ pabrėžia svarbą smulkioms detalėms, kurios korpusą padaro kokybės ir konstrukcijos pavyzdžiu. Korpuse yra puikiai apgalvotas vaizdo plokštės laikiklio mechanizmas, skirtas ilgesnėms vaizdo plokštėms, taip pat atskira sekcija maitinimo blokui.

korpusas

Korpusą bus galima įsigyti renkantis iš baltos ir juodos spalvos. Priekinėje korpuso dalyje yra USB 3.0 (2x), USB 2.0 (2x) ir 3.5 mm jungtys.