HP Omen apžvalga: labai gražus žaidimų nešiojamas kompiuteris

Nepaisant to, kad nešiojamųjų kompiuterių rinka palaipsniui mažėja, lieka vis mažiau prekių ženklų ir modelių, yra nedidelis segmentas, kuris kiekvienais metais rodo pastovų augimą. Ir tai ne transformeriai, ne „Ultrabook‘ai“, o žaidimų modeliai. Taip, jie yra brangūs, bet tuo pačiu metu galingi įrenginiai, kurie, nepaisant savo prieštaringo pobūdžio, parduodami kasmet vis geriau, pateisindami gamybos išlaidas.

HP OmenAtsižvelgiant į tai, kad tokių modelių rinka kasmet toliau didėja maždaug 10%, tai nenuostabu, kad tokio pobūdžio nauji produktai pristatomi dažniau. Todėl sutikite originalų žaidimų „laptopą“ HP OMEN, kuris ne taip seniai jis buvo pristatytas rinkoje.

Šis 15 colių žaidimų centras siūlo Intel ketvirtosios kartos procesorių, NVIDIA GeForce GTX 860M grafiką, įvairios talpos SSD diskus. Be to modelyje išsiskiria neįprastu dizainu ir priimtinu dydžiu tokio galingumo prietaisui.

Techninės charakteristikos

  • OS: Windows 8.1
  • Procesorius: Intel Core i7-4710HQ, 4 core, 2.5 GHz
  • Grafika: NVIDIA GTX 860M, 4GB GDDR5
  • RAM atmintis: 8 GB DDR3
  • Duomenų saugojimas: SSD 128GB
  • Ekranas: 15,6″, 1920×1080, IPS, blizgus, jutiklinis
  • Jungtys: 4xUSB 3.0, SD, HDMI, Mini DisplayPort, 3,5 mm,
  • Tinklas: Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 4.0, USB Ethernet 10/100
  • Garsas: Stereo Beats
  • Baterija: 58 Wh, 4 sekcijų, maitinimas 120 V
  • Matmenys: 383×245, 5×15,5-19,9 mm, svoris 2,12 kg
  • Kaina: nuo 1268 eurų

 

Išvaizda
HP Omen nešiojamas kompiuterisHP Omen parduodamas neįprastos išvaizdos pakuotėje, kuri pagal savo išvaizdą primena mažą karstą, kuriame slypi nešiojamas kompiuteris. Toks ne trivialus požiūris į modelio pavadinimą ir tiesioginė nuoroda į velnišką esmę-labai įdomus marketingo ėjimas.

Įrenginys atrodo originaliai ir prikausto žvilgsnį. Nešiojamo kompiuterio dangtelis yra pagamintas iš aliuminio, visą paviršių puošia daugybė mažyčių trikampių. Paviršius šiek tiek šiurkštus ir neįprastas. Tačiau toks įspūdingas eksterjeras labai greitai susitepa, ant matinio dangtelio beveik akimirksniu prisirenka pirštų atspaudų.

Nešiojamas kompiuteris sveria 2,12 kg, kas pagal žaidimų klasės standartus gana nedaug. Žinoma, negalima pamiršti 15 colių MacBook Pro, tačiau grafika ten silpnesnė, tačiau svoris tik šiek tiek daugiau nei 2 kg. HP žaidimų kompiuteris drąsiai gali būti laikomas mobilia versija, jei norite, galite jį nuolat nešiotis su savimi. Tačiau nereikia pamiršti, maitinimo bloko, kuris bus labiau apsunkinanti našta. Juk be įkrovimo kompiuteris veikia nelabai ilga, todėl įkrovimo įrenginį teks pasiimti su savimi. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad galingi „geimerių“ sprendimai iš ASUS gali sverti pagal 4 kg be maitinimo, skirtumas yra daugiau nei įspūdingas.

Omen džiugina akį savotišku piešiniu. Visa tai primena pėdsakus, kurie lieka ant galingo automobilio išmetimo vamzdžio. Visi kompiuterio šoniniai paviršiai nupjauti, vienintelė išimtis yra galinis skydelis, kuris yra lygus. Taip yra dėl ten esančių jungčių. Jokių praktinių privalumų tokie kapoti kraštai neturi, bet atrodo neįprastai.galas

Klaviatūra

Dabar sunku rasti nešiojamąjį kompiuterį, brangesnį nei $1000 klaviatūra su ne „salos“ tipo klaviatūra, todėl nėra prasmės atkreipti dėmesį į tai. Mygtukai pagaminti iš matinio plastiko, jie turi vidutinę eigą ir tikslų veikimą, klaviatūra yra patogi. Spausdinant niekas nelinksta ir neiškreipia, surinkimo kokybė labai gero lygio.

Jutiklinė dalis yra labai didelė – 140×65 mm, jautrumas gerame lygyje, žaidimuose be pelės negalima apsieiti, bet dirbant su tekstu ar dokumentais, be jokių problemų susitvarkysite be priedų.klaviatura

Skiriamasis modelio bruožas – pritaikomas klaviatūros apšvietimas. Vartotojas gali pasirinkti apšvietimo spalvą, pasirenkant iš įvairių atspalvių mėgstamiausią – ši parinktis nėra prieinama visose žaidimų nešiojamuose kompiuteriuose. Be to atskirai nustatoma spalva skirtingose zonose, kas leidžia apšviesti klaviatūrą naujametės eglutės stiliumi.

Ekranas

Dangtelis palinksta įspūdingu kampu, todėl rasti optimalią poziciją darbui bus lengva. Vyriai nėra labai tamprūs, todėl, kai liečiate ekraną dirbdami su jutikliniu skydeliu, yra lengva pamatyti, kaip jis svyruoja.

1920×1080 šiandien yra ne didžiausia raiška, tačiau ji yra praktiška. Sąsaja neatrodo pernelyg maža, visi duomenys ekrane atrodo normalūs, nereikės kentėti tam tikro diskomforto, kurį galima rasti dirbant Quad HD monitorių. Tuo pačiu metu nebus problemų su našumu, vaizdo plokštė susitvarkys su jos apkrova žaidimuose.

HP Omen ekranas parodė netikėtai aukštą kokybę, palyginti su dauguma žaidimų ir multimedijos modelių. Pati savaime IPS matrica tarp jų nėra neįprasta, tačiau tokio spalvų atkūrimo reikia paieškoti. Kartu su aukštu kontrastu tai atrodo dar geriau. Ir tegul blizgus ekranas su lietimo jutikliu akina atspindžiais šiek tiek labiau nei norėtųsi, HP Omen ekrano yra puikus multimedijos pramogoms – žaidimams ir filmams. Full HD standarto raiška čia neprivers galvoti apie optimalų mastelį.

Našumas

Vaizdo plokštės pakankamai žaisti vidutiniais nustatymais tokius hitus kaip Battelfiled 4 ar Crysis 3. Dėl didžiausių grafikos nustatymų reikės aukštesnio lygio „vaizdūškės“, 970 ar 980, ir galite tokias rasti modeliuose iš MSI už panašią pinigų sumą.nasumas atsiliepimai

Beats Audio garso kokybės norėtųsi geresnės. Garsumo lygis nebus didžiausias tarp klasiokų ir klausytis muzikos geriau su ausinėmis. Tokias garso galimybes paprastai siūlo nebrangūs modeliai.

Nešiojamojo kompiuterio apačioje yra didelės ventiliacinės angos, kurios apima pusę ploto, per kurį patenka šaltas oras, o išpučiamas jis per dvi angas galinėje dalyje. Kompiuteris dirba gana triukšmingai net esant mažiausiam krūviui. Pakanka tik atidaryti dangtį ir pasigirsta labai garsus ir nemalonus ūžimas. Tikėsimės, kad visa tai bus sprendžiama ateityje atnaujinimais, bet dabar pagrįsto paaiškinimo, kodėl aušintuvai nuolat veikia maksimaliu greičiu, nėra.

HP sako, kad įkrovimo pakanka beveik 5 valandoms veikimo mišriu režimu. Iš esmės, tai yra realus rezultatas, jei nustatote ekrano ryškumą su 40-50% lygiu, nežaidžiate, o sėdite internete, dirbate su dokumentais, ar klausotės muzikos. Žaidimų metu rodikliai sparčiai mažėja, galite gauti apie valandą darbo, kas yra daugiau nei standartinis rodiklis žaidimo modeliams. Mišriu režimu (pusė valandos žaidimų, visą likusį laiką – internetas), gaunasi apie 2 valandas.

Išvados

Pagal savo charakteristikas Omen yra įdomu pasiūlymas. Jis turi ryškų dizainą, pakankamai galingą įrangą ir prieinamą kainą, lyginant su panašiomis savybėmis pasižyminčiais analogais. Nešiojamą kompiuterį galima vertinti ne tik kaip žaidimų įrenginį, jis taip pat lengvai atliks madingo medijos centro vaidmenį namuose ar biure.

 

Privalumai

  • Gera išvaizda ir metalinis korpusas
  • Kokybiškas ekranas
  • Patogi klaviatūra ir touchpad‘as
  • Plačios reguliavimo galimybės (apšvietimas, makrokomandos, garso profiliai)
  • Produktyvi įranga

Trūkumai

  • Nepatogi jungčių vieta
  • Trumpas darbo laikas
  • Nedidelė SSD talpa bazinėje versijoje