HP pristato atnaujintą nešiojamųjų kompiuterių liniją

Šiandien „Hewlett-Packard“ kartu su „Intel“ surengė atnaujintos nešiojamųjų ir stalinių kompiuterių serijos namų vartotojams pristatymą. Naujoji linija išore iš esmės nesiskiria nuo ankstesnės, tačiau, jei palyginsime naujų modelių ir 3 ar 4 metų nešiojamųjų kompiuterių našumą ir energijos naudojimo efektyvumą, tai pastebėsime, kad progresas yra milžiniškas.

HP Spectre x360
HP Spectre x360

Kadangi HP asortimentas susideda iš kelių linijų ir daugybės modelių su skirtinga įranga ir ekrano įstrižaine, kompanija atkreipė dėmesį tik į keletą flagmanų ir bendras asmeninių kompiuterių sistemų vystymosi tendencijas. Bendrovė atnaujino visas pagrindines linijas: biudžetinę „HP“, vidutinę „Pavilion“ ir Premium lygio seriją „Envy“. Pažangesnę įrangą gavo ir du flagmanai – ultrabook‘as „HP Spectre“ bei žaidimų nešiojamas kompiuteris „HP Omen“. HP nutraukė sutartį su „Beats Audio“, todėl visa atnaujinama serija gavo naujus „Bang&Olafsen“ garsiakalbius. HP atstovas sakė, kad bendrovė seka naujausias rinkos tendencijas, todėl naujoji linija papildyta transformeriais ir įvairių spalvų sprendimais.

HP Pavilion x360
HP Pavilion x360

Nešiojami kompiuteriai „HP Pavilion x360“ ir „Spectre x360“ gavo pasukamą mechanizmą, kurio dėka ekraną galima atidaryti ir užfiksuoti daugiau nei 180 laipsnių kampu. „Pavilion x360“ parduodamas su sidabro arba mėtų žalios spalvos korpusu ir palaiko penktos kartos „Intel Core i3“ ir „i5“ procesorius. Šis modelis yra aprūpintas iki 1 TB HDD arba iki 128GB talpos SSD. RAM gali būti iki 8 GB. Su naujos kartos „Intel“ procesorių atėjimu padidėjo visų linijos modelių autonominio darbo trukmė. „Pavilion X360“ be įkrovimo gali dirbti apie 11 valandų ir turi 11 arba 13 colių IPS ekraną su HD arba Full HD raiška. Ultrabook‘e „Spectre x360“ veikia „Intel Core i5“ arba „i7“ penktos kartos procesoriai, o jo 15,9 mm storio korpusas yra pagamintas iš aliuminio. Kompiuteris sveria 1,48 kg.

HP Pavilion X2
HP Pavilion X2

„HP Pavilion X2“ aprūpintas 10 colių IPS ekranu su HD rezoliucija, keturių branduolių „Intel Atom“ procesoriumi, 64 GB „flash“ atminties ir microSD lizdu. Magnetinis laikiklis leidžia atjungti ekraną nuo klaviatūros ir dirbti planšetės režimu.

HP Omen
HP Omen

Žaidimų nešiojamasis kompiuteris „HP Omen“ gavo 15,6 colių jutiklinį ekraną su Full HD raiška, vaizdo plokštę „NVIDIA GeForce GTX 860M 4GB (GDDR5)“, keturių branduolių „Intel Core i7“, 16 GB RAM ir 512 GB talpos SSD.