Energizer ruošia padidinto atsparumo išmaniuosius telefonus

Amerikos akumuliatorių ir įvairių maitinimo elementų gamintojas Energizer veržiasi į išmaniųjų telefonų rinką. Atitinkami produktai bus pristatytas parodoje CES 2015, kuri bus atidaryta sausio 6 dieną Las Vegase (Nevada, JAV).

Yra žinoma, kad jie planuoja pristatyti keturis aparatus. Jų išleidimu užsiima smulkus gamintojas DDM.Energizer

Pagal turimą informaciją, Energizer išmanieji telefonai turės padidinto atsparumo su apsauga nuo dulkių ir drėgmės. Taip pat paminėta apie atsparumą kritimui. Apskritai, Energizer prietaisas bus panašus į bet kokiam orui tinkančius telefonus, kuriuos siūlo bendrovės CAT ir Casio.Energizer

Apie išmaniojo telefono Energizer technines savybes duomenų kol kas nėra. Vienintelis dalykas, į kurį atkreipia dėmesį akumuliatorių gamintojas – ilgas baterijos veikimo laikas. Matyt, prietaise bus naudojama operacinė sistema Android.

Pridursime, kad CES 2015 išmaniuosius telefonus ketinate pristatyti ir kitos bendrovės, tik pradedančios kurti mobiliųjų įrenginių liniją. Nauji produktus, visų pirma, rengiasi pristatyti Kodak.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau