Homtom HT6 apžvalga – trys dienos be įkroviklio taps natūraliu reiškiniu

Didžiausia problema ieškant išmaniojo telefono – baterijos veikimas. Dažnai itin geri arba geri telefonai pasižymi tik vidutiniška arba netgi prasta baterijos veikimo trukme, tačiau yra ir tokių telefonų, kurių pilno baterijos įkrovimo gali pakakti trims ar daugiau dienų. Šiandien siūlome Jums susipažinti su itin talpia baterija pasižyminčiu išmaniuoju telefonu – Homtom HT6.

Homtom HT6 apžvalga: įrenginio dizainas

Kompanijos Homtom išmanusis telefonas pasižymi 5.5″ colių įstrižainės ekranu su 1280×720 taškų rezoliucija. Tik išėmus Homtom HT6 iš dėžutės – galima suprasti, jog šis įrenginys tikrai nepretenduoja į lengviausių ar ploniausių telefonų dešimtukus.

Homtom HT6 išmanusis telefonas

Telefonas su integruota baterija sveria 235 gramus, o jo korpuso storis – 9.9 milimetro. Jeigu tai būtų įrenginys su standartine baterija – galėtume teigti, jog tai be proto didelis telefonas, tačiau jo viduje integruota itin talpi baterija, kuri ir sudaro didžiąją dalį Homtom HT6 svorio.

Dešinėje telefono pusėje integruoti du mygtukai – vienas išjungimo/įjungimo, o kitas – garso reguliavimo. Kairėje pusėje randame SIM ir atminties kortelių stalčiuką, kurį atidaryti galima su specialia adatėle. Įrenginio viršuje integruotas ausinių lizdas, o apačioje randame mini USB jungtį.

Homtom HT6

Nors šį telefoną būtų galima priskirti prie biudžetinių įrenginių, tačiau gamintojo panaudoti dizaino sprendimai sukuria prabangaus telefono įvaizdį, prie kurio prisideda ir nemažas jo svoris. Galima būtų teigti, jog šis telefonas labiau tinkamas vyrams, nes yra ganėtinai didelis ir sunkokas. Verta paminėti ir tai, jog telefonas atrodo itin tvirtas ir greičiausiai atlaikyti ir stipresnį kritimą ant grindinio, tačiau šio testo nesiryžome atlikti.

Homtom HT6 apžvalgaprocesorius ir jo veikimas

Homtom HT6 pasižymi keturių branduolių MediaTek MT6735 procesoriumi su 2GB operatyviosios bei 16GB vidinės atminties, kurią galima praplėsti su microSD kortele.

Tai tikrai nėra geriausias procesorius kokį galima rasti rinkoje už panašią kainą, tačiau nėra ir pats blogiausias variantas. Į telefoną integruota 2GB operatyviosios atminties kas išties labai pagelbėja. Gerai yra tai, jog telefonas nekaista net ir žaidžiant įvairius žaidimus ilgesnį laiko tarpą.

Išbandėme telefoną su FIFA’15 bei Asphalt 8:Airborne žaidimais ir taip pat nepastebėjome jokių problemų ar nesklandumų. Pavyko sėkmingai sužaisti futbolo rungtynes ir ne itin sėkmingai kirsti finišo tiesiąją lenktynėse.

Nors telefone naudojamas jau kiek senokas procesorius, tačiau jo darbo rezultatai yra išties geri. Žinoma, užkietėję žaidėjai gali ir nusivilti šio telefono veikimu dėl prastesnės žaidimų grafikos nei gali pasiūlyti kitų kompanijų įrenginiai.

Homtom HT6 apžvalga: kamera

Kaip ir įprasta, Homtom HT6 turi dvi kameras – vienas iš jų integruota telefono priekyje, o kita nugarėlėje. Nugarėlėje įmontuota 13.0 MP foto kamera su dviguba blykste. Tiesa, jos rezultatais teko kiek nusivilti.

Esant geram apšvietimui gaunamas išties geras rezultatas, tačiau esant prastam apšvietimui – rezultatai prasti. Nuotraukos, kurios buvo fotografuojamos prieblandoje įgauna rožinį atspalvį, kuris kiek sulieja vaizdą ir jis tampa visiškai nepanašiu į tai ką matome realybėje.

Žinoma, galbūt nereikėtų tikėtis itin gerai veikiančios kameros telefone, kurio didžiausias privalumas yra itin talpi baterija. Tačiau jeigu jau nuspręsta jame integruoti ir dvi foto kameras – norėtųsi bent nesusiliejusio vaizdo.

Telefono priekyje įmontuota 5.0 MP foto kamera, kuri skirta asmenukėms. Stebuklų ši kamera taip pat nerodo, o gaunamas rezultatas yra pakankamai geras, jog nuotraukas būtų galima talpinti socialiniuose tinkluose.

Homtom HT6 apžvalga: baterija

Telefono baterija – pats didžiausias Homtom HT6 privalumas, kuris greičiausiai, kad atperka kitus šio įrenginio negerumus. Į telefoną integruota 6250mAh baterija, kuri išties puikiai atlieka savo darbą.

Laukdami šio įrenginio ne kartą diskutavome ar tikrai už tokią nedidelę kainą galima integruoti tokią talpią bateriją į išmanųjį telefoną. Atsakymas aiškus – taip, galima. Pilnai įkrauta baterija Jums suteiks daugiau nei tris dienas naudojimosi laiko.

Testuodami šio įrenginio baterijos galimybes žaidėme įvairiausius žaidimus, žiūrėjome filmus, naršėme internete, tačiau prisipažinsime – niekaip nepavyko iškrauti šio telefono greičiau nei per 3 dienas. Naudojant šį įrenginį labiau standartinėms reikmėms galima pasiekti ir dar geresnių rezultatų.

Įdomu ir tai, jog su originaliu įkrovikliu ši baterija įsikrauna per maždaug pusantros valandos. Tai yra išties nedidelis laiko tarpas, žinant kokios talpos baterija integruota telefone. Verta paminėti ir tai, jog Homtom HT6 komplektacijoje yra OTG laidas, kuris suteiks galimybę ne tik prie telefono pasijungti pelę ar klaviatūrą, tačiau ir įkrauti kitus įrenginius.

Testuojant šį telefoną užtrukome gerokai daugiau laiko nei įprasta, nes bandėme rasti problemų, kurios būtų susijusios su šio įrenginio baterija, tačiau to padaryti mums nepavyko. Taigi, jeigu Jums reikalingas išmanusis telefonas su itin talpia baterija už patrauklią kainą – Homtom HT6 kaip tik Jums.

Homtom HT6 apžvalga: išvados

Homtom HT6 tikrai nėra geriausiomis specifikacijomis pasižymintis išmanusis telefonas, tačiau šio modelio baterijos talpa atperka visus telefono trūkumus. Taip, jo kamera sąlyginai prasta. Taip, procesorius nėra pats naujausias ar geriausias rinkoje. Taip, šio telefono baterija gali atlaikyti kone trigubai ilgiau nei daugumos kitų telefonų. Jeigu ieškote telefono, kurio nereikėtų įkrauti kasdien – tikrai galima būtų rinktis šį įrenginį, tačiau reikėtų nepamiršti, jog jis nėra itin lengvas arba kad jo kamera veikia ne taip gerai kaip galėtų.

Mūsų kolektyvas norėtų padėkoti kompanijai Homtom, kuri suteikė galimybė mums įvertinti jų naująjį įrenginį.