Apple atidarė OLED ekranų laboratoriją

Kol internautai ginčijasi kada rinkoje pasirodys nauji „iPhone“ su OLED ekranu, „Apple“ jau ėmėsi konkrečių veiksmų, kad savo prietaisuose įgyvendintų daug žadančią technologiją. Pasak „Bloomberg“, Taivano bendrovė atidarė laboratoriją, kurios tikslas yra sukurti plonas, lengvas ir efektyviai energiją vartojančias matricas. Čia taip pat bus kuriami OLED ekranai naujos kartos planšetėms ir išmaniesiems telefonams.

Apple atidarė OLED ekranų laboratoriją

Naujoje laboratorijoje dirba ne mažiau penkiasdešimties inžinierių. Tarp jų yra profesionalai, turintys darbo patirties „AU Optronics“ ir „Qualcomm“ bendrovėse. Įdomu tai, kad „Apple“ jau seniai domisi OLED, tačiau dėl mažo gamybos pajamingumo ir atitinkamo brangumo gamintojas lieka ištikimas patikrintai LCD technologijai. Pasak analitikų, pirmieji „iPhone“ su OLED ekranais vargu ar pasirodys rinkoje anksčiau nei 2018 m.

Apple atidarė OLED ekranų laboratoriją

Kol kas neaišku ar bendrovė apsiribos tik kūrimu, ar planuoja investuoti ir į gamybos liniją. Net jei „Apple“ pavyktų pradėti gaminti savo ekranus, tai dar nereiškia kad ji visiškai atsisakys trečiųjų šalių gamintojų paslaugų. Galbūt „Samsung“ su „Apple“ netrukus pasirašys sandorį dėl būsimo OLED matricų tiekimo.