Grafikos dizaineriams ir geimerių bendruomenei – nauji, neįtikėtinai galingi Alienware kompiuteriai
IT milžinė „Dell“ pristatė naują „Alienware“ nešiojamų kompiuterių liniją – žaidėjams skirti galingieji kompiuteriai dabar dar didesnės spartos bei optimizuoti darbui su virtualiąja realybe (VR). Dvidešimtmetį minintys Alienware – tai galingų žaidimų kompiuterių pionieriai, o naujausi produktai dar kartą tai įrodo – šįkart didžiausias dėmesys skirtas virtualios realybės fanams.
„Pasirodžius naujam žaidimų standartui 4K ir populiarėjant virtualiajai realybei, norime, kad visi žinotų: turime sprendimų, atitinkančių kiekvieno poreikius – tai gali būti didžiausias virtualios realybės sistemų pasirinkimas, produktai su 12K raiška ir daugelis kitų, – teigia „Alienware“ ir „XPS“ vadovas Frankas Azoras. – Nepriklausomai nuo to, kaip keičiasi žaidėjų poreikiai, prieš 20 metų sukurta bendrovės vizija ir šiandien skatina judėti į priekį. Įkvėpti ir paskatinti mūsų partnerių bei bendruomenės, ir toliau tiekiame geriausius produktus ir sprendimus žaidėjams bei VR entuziastams.“
Alienware Aurora – neįtikėtinai galingas stalinis žaidimų kompiuteris
Naujasis Alienware Aurora – tai vidutinio dydžio stalinis, vertikalaus korpuso kompiuteris, pasižymintis itin didele galia ir našumu. Nors kompiuterio užimamas plotas, palyginti su ankstesniu Aurora modeliu, – sumažintas, jis gali pasigirti galingesne vaizdo plokšte bei dar geresniu spartos didinimo potencialu. Vartotojams yra prieinama ir naujausia galinga NVIDIA GeForce vaizdo plokštė, leidžianti žaisti esant 4K ar net 12K raiškai, kai naudojami du grafikos adapteriai, kuriuos galima patalpinti naujojo Aurora modelio viduje.
Žaidimų spartą užtikrina ir naujausi itin pažangūs Intel procesoriai su aušinimo skysčiu sistema. Galios didinimui (angl. overclock) tinkama operatyvioji atmintis Kingston Fury X veikia 2400 MHz taktiniu dažniu.
Aurora inovacijos apima ir patogų Alienware sisteminį bloką, kuris leidžia vaizdo plokštę ir kietus diskus (jų telpa iki 5 vienetų) pakeisti nenaudojant papildomų įrankių. AlienFX technologija leidžia kontroliuoti LED apšvietimą, o Alienware Command Center suteiks galimybę kontroliuoti visą sistemą.
Žaidimų kompiuteris Aurora – tai pažangi ir pirmaujanti inžinerijos ir dizaino inovacija, todėl nepriklausomai nuo to, ar žaidžiami daug išteklių reikalaujantys žaidimai, o galbūt naudojamos virtualios realybės technologijos, – jis pasiruošęs susidoroti su kiekviena užduotimi.
Alienware Alpha – kompaktiškas kompiuteris su nepriekaištinga vaizdo kokybe
Alpha – tai stalinis žaidimų kompiuteris su „Windows“ operacine sistema, kuris tilps bet kurioje patalpoje ar žaidimų klube, kadangi turi ypač kompaktišką ir nedidelį korpusą, tačiau taip pat pasižymi itin didele sparta.
Alienware Alpha modeliui nepriekaištingą vaizdo kokybę užtikrina diskreti NVIDIA GeForce GTX 960 vaizdo plokštė su 4GB GDDR5 atmintimi. Tai leidžia pasiekti net 60 proc. didesnį produktyvumą[1], palyginus su praėjusios kartos grafikos sistema.
Kompiuterius galima komplektuoti ir su AMD Radeon vaizdo plokštėmis, tuomet žaidėjų lauks dar didesnis kadrų per sekundę skaičius didele ekrano raiška ir išskirtinė grafikos kokybė.
Siekiant šį kompaktišką mažylį paversti itin galingu žaidimų žvėrimi, dirbant su virtualios realybės technologijomis ir 4K raiška gali būti naudojamas specialus grafikos stiprintuvas – Alienware Graphics Amplifier[2].
Nemažai minėtų naujovių yra ir Alienware Steam Machine kompiuteriuose, kurie specialiai sukurti vartotojams, norintiems pasinaudoti „Valve“ siūlomos „SteamOS“ ir „Steam“ žaidimų konsolės privalumais.
Užkietėjusiems žaidėjams – Alienware Area-51
Užkietėjusiems žaidėjams skirtas stalinis kompiuteris komplektuojamas su Intel Core i7“ (Broadwell-E) procesoriais, turinčiais nuo 6 iki 10 branduolių, taip pat pažangiomis NVIDIA Geforce vaizdo plokštėmis su „Pascal“ architektūra.
„Intel“ duomenimis, naujausi Core i7 procesoriai leidžia pasiekti iki 35 proc. didesnę spartą, naudojant daugybę programų vienu metu[3], o sukomplektuoti su naujausia GeForce GTX grafika, darbo su virtualia realybe standartus iškelia į naujas aukštumas.
Abejingų nepaliekantis Alienware korpuso dizainas iliustruoja inžinierių meistriškumą – kompiuterio viduje telpa iki trijų pilno dydžio dvigubų vaizdo plokščių, lengvai nuimamos šoninės sienelės, patogus priėjimas prie jungčių bei optimizuota aušinimo valdymo sistema. Toks įrenginys puikiai tinka ne tik žaidėjams ir virtualios realybės gerbėjams – tai platforma ir vartotojams, norintiems beprecedentės galios.
Alienware 13 OLED nešiojamas kompiuteris – su astronominiu ekrano kontrasto lygiu
Alienware 13 yra pirmasis žaidimams skirtas nešiojamas kompiuteris, siūlantis revoliucinį OLED technologijos ekraną, sukurtą bendradarbiaujant su kompanija „Samsung“.
Vartotojai jau anksčiau galėjo įvertinti OLED privalumus televizoriuose bei išmaniuosiuose telefonuose, kuriuose individualūs ekrano taškai gali būti išjungiami, siekiant idealios juodos spalvos ir dar didesnio kontrasto lygio. Sensorinis Alienware 13 OLED jutiklinis ekranas siūlo astronominį – net 100 000:1 – kontrasto lygį, taip pat užtikrina spalvų natūralumą ir sodrumą.
Su greičiausiu ekrano reakcijos laiku (paprastai vos 1 ms), žaidėjai gali mėgautis tokiu vaizdu, kurio neįmanoma atkurti naudojant LCD ekranus. Suderinamumas su grafikos stiprintuvu Alienware Graphics Amplifier leidžia padidinti grafikos posistemės spartą iki maksimalaus lygio, o visu tuo bus galima mėgautis nuostabiame Alienware 13 ekrane.
[1] 2016 m. gegužę atlikti „Dell Labs“ matavimai, naudojant „3DMark“ testinius paketus („3DMark 2011“, „3DMark Vantage“), kompiuterius „Alienware Alpha“ („Intel Core i7-4565T“, „NVidia GeForce GTX“, 4GB operatyvios atminties) ir „Alienware Alpha R2“ („Intel Core i7-6700T“, „NVidia GeForce GTX 960“, 16GB operatyvios atminties ). Realus spartos lygis gali skirtis.
[2] Prieinamas su „Alienware Alpha“ modeliais, turinčiais vaizdo plokštę „NVIDIA GTX 960“.
[3] „Intel“ atlikti testai su programinės įrangos paketais „CINEBENCH R11.5“ ir „R15“. Sparta lyginama su ankstesnės kartos sprendimais. Realus spartos lygis gali skirtis. „CINEBENCH R11.5“ ir „R15“ – tai „MAXON Computer“ sukurti testai, kurie matuoja spartą, dirbant su „OpenGL“ 3D modeliavimo programomis.
Pranešimas žiniasklaidai