„LG Action Cam LTE“ – pirmoji veiksmo kamera, palaikanti tarptautinius LTE ryšio standartus

„LG Electronics“ paskelbė pradedanti pardavinėti veiksmo kamerą „Action Cam LTE“, kuri pateko į „LG Friend“ priedų seriją. Pirmąja šalimi, kur naujieną galima įsigyti, tapo Pietų Korėja, o per artimiausias savaites ji pasieks pagrindinius pasaulio regionus, įskaitant Šiaurės Ameriką ir Europą. Korėjoje kamera kainuoja apie 350 $.

LG Action Cam LTE

Pasak gamintojo atstovų, tai yra pirmoji veiksmo kamera, palaikanti tarptautinius LTE ryšio standartus. Prietaisas gavo „Qualcomm Snapdragon 650“ procesorių ir naudojant 3G arba 4G tinklus leidžia tiesiogiai transliuoti vaizdą į „YouTube Live“, be būtinybės naudoti išmanųjį telefoną.

Kamera aprūpinta 1/2,3 colių, 12.3 megapikselių jutikliu ir sugeba įrašyti UHD rezoliucijos 30 kadrų per sekundę vaizdą, Full HD – 60 kadrų per sekundę dažniu, o HD – 120 fps. Galima HD rezoliucijos 30 kadrų per sekundę tiesioginė transliacija. Prietaisas turi 2 GB RAM ir 4 GB vidinės atminties, microSD kortelės lizdą, GPS, giroskopą, akselerometrą. Naujiena palaiko LTE, 3G, Wi-Fi (802.11 b / g / n), Bluetooth 4.1 ryšius bei turi USB Type-C 2.0 jungtį.

LG Action Cam LTE

Baterijos talpa – 1400 mAh. Kamera apsaugota nuo vandens ir dulkių pagal IP67 standartą ir 30 minučių gali atlaikyti panardinimą į vieno metro gylį. „Action Cam LTE“  matmenys yra apie 77,9 x 35 x 35 mm, svoris – 95 gramai.