„Google“ pristatė planšetę „Pixel Slate“ su „Chrome OS“

Vakar surengtoje konferencijoje „Google“ pristatė ne tik savo išmaniuosius telefonus, bet ir planšetinį kompiuterį „Pixel Slate“. Prietaisas turi 12,3 colių ekraną, padorią autonomiją ir „Chrome OS“ operacinę sistemą. Bazinė planšetės versija kainuoja $600, o už pažangiausią modifikaciją teks atseikėti net $ 1600. Dar $99 naudotojui kainuos elektroninis rašiklis, o už klaviatūrą su pašvietimu paieškos gigantas paprašys 199 dolerių. Pereikime prie naujienos savybių.

Pixel Slate

Įrenginys aprūpintas IPS ekranu su 3000×2000 px skiriamąja geba ir 293 ppi taškų tankiu. Pasak kūrėjų, pastarasis rodiklis yra didžiausias tarp įrenginių, turinčių panašią ekrano įstrižainę. Priklausomai nuo pasirinktos modifikacijos vartotojas gaus planšetinį kompiuterį su „Intel“ procesoriumi „Core m3“, „Core i5“ arba „Core i7“. Operatyvinės ir atminties talpa svyruoja nuo 4 GB iki 16 GB, o SSD – nuo 32 GB iki 256 GB.

Pixel Slate

Kompanija daug postringavo apie „Chrome OS“, kuri buvo optimizuota ir persvarstyta, o tai leido jai tapti patrauklesne ir labiau intuityvia. Paieškos gigantas pabrėžia, kad tai nėra adaptuota „Android“ versija, bet nauja „dviveidė“ sąsaja. Kai prijungiami išoriniai įrenginiai ji atrodo kaip įprasta sąsaja, o planšetinio kompiuterio režimu siūlo darbui patogesnį formatą. Tarp kitų „Google Pixel Slate“ savybių verta išskirti dvi C  tipo USB jungtis, pirštų atspaudų jutiklį, 8 MP kamerą, bateriją su pažadėta 10 valandų autonomija ir greita įkrova, leidžiančia visiškai įkrauti planšetę per 2 valandas ir 15 minučių.