Geriausi televizoriai ir kita vaizdo technika 2016 – 2017

Penkiasdešimt leidinių vienijanti „Europos garso ir vaizdo asociacija“ (EISA) paskyrė kasmetinius savo apdovanojimus. Žemiau pateiksime, specialistų manymu, geriausius Europoje šių metų vaizdo technikos įrenginius.

Geriausias namų kino projektorius 2016 – 2017: BenQ W2000

BenQ W2000

„BenQ W2000“ įrodo, kad kinematografinį vaizdą galima pasiekti už prieinamą kainą. Šis Full HD DLP projektorius siūlo ryškų vaizdą, kupiną išsamių detalių ir gali atkurti 100 colių projekciją 2,5 m atstumu. Aukštas skaistis ir platus kontrastas prietaisą leidžia naudoti tiek iš tamsiame kambaryje, tiek gerai apšviestoje aplinkoje. Rec.709 ir profesionalus kalibravimas garantuoja gyvas spalvas ir natūralius odos tonus, kuriuos paprastai siūlo dukart brangesni projektoriai. W2000 yra  pasirengęs jūsų 2D (ir 3D) pramogoms. Prijungimui prie šaltinio galite naudoti belaidį ryšį.

Geriausias aukščiausios klasės televizorius 2016 – 2017: LG SIGNATURE OLED65G6

LG SIGNATURE OLED65G6

„LG Signature OLED 65G6“ televizorius EISA teisėjų buvo įvertintas, kaip „tikras meno kūrinys“. Specialistai buvo sužavėti televizoriaus galimybėmis pavaizduoti tobulą juodą spalvą ir itin realistiškas kitas spalvas. Komisija taip pat išskyrė „LG Signature OLED“ televizoriaus „HDR 10“ ir „Dolby Vision™“ standartų palaikymą. Ekspertams taip pat patiko vos 2,57mm televizoriaus storis, kuris ir išjungto prietaiso išvaizdą padaro itin patrauklia.

Geriausias išmanusis televizorius 2016 – 2017: LG UH770V

LG UH770V

Šis, nuo 49 iki 65 colių versijas turintis, Ultra HD televizorius siūlo trečiosios kartos „LG webOS“ Smart TV sistemą su naujomis funkcijomis, įskaitant „Magic Mobile“ išmaniojo telefono prisijungimui naudojant „LG TV Plus“ aplikaciją ir perkurtą nuotolinio valdymo pultelį, kuris suteikia ypač gerą vartotojo patirtį. Spalvinga, piktogramų pagrindu sukurta, meniu juosta leidžia lengvai pasiekti turinį iš įvairių šaltinių, o kasdienės operacijos yra intuityvios ir įdomios. Be to, „Magic Sound Tuning“ funkcija užtikrina, kad integruota 20W stereo garsiakalbių sistema būtų pritaikyta žiūrovo aplinkoje bei palaiko HDR 10 ir „Dolby Vision“ vaizdo formatus.

Geriausia  veiksmo kamera 2016 – 2017: Olympus TG-Tracker

Olympus TG-Tracker

TG-Tracker sujungia „Olympus“ populiariausios „Tough“ serijos kompaktiškus fotoaparatus su veiksmo kamerų universalumu ir siūlo naujo tipo priemonę nuotykių fotografams. 4K vaizdo įrašymas su 204 laipsnių kampu, taip pat 8 milijonų pikselių nuotraukos, judėjimo krypties, pozicijos, oro slėgio, temperatūros ir pagreičio sekimas – visa tai turi „Olympus TG-Tracker“. Smūgiams, dulkėms, vandeniui ir užšalimui atspari kamera įrašo kokybišką stereo garsą  bei gali „bendrauti“ su kitais prietaisais per Wi-Fi arba HDMI. Be to, „TG-Tracker“ sveria vos 180g.

Geriausia  Ultra HD grotuvas 2016 – 2017: Panasonic DMP-UB900

Panasonic DMP-UB900

Pirmasis pasaulyje Ultra HD Blu-ray grotuvas atkuria detalėmis perpildytą vaizdą su sklandžiais spalvų perėjimais ir neeiline dinamika. Bet tai dar ne viskas, „Panasonic DMP-UB900“ gali padidinti 1080p diskų raišką iki 4K, o ypač greitas pakrovimas ir gerai įrengtas DLNA klientas šį Blu-ray grotuvą daro šveicarišku peiliu savo klasėje. Premium klasės garso kokybė ir THX sertifikatais patvirtinta 4K vaizdo kokybė „Panasonic DMP-UB900“ leidžia vadinti geriausiu Ultra HD grotuvu.

Geriausias namų kino televizorius 2016 – 2017: Panasonic TX-65DX900E

Panasonic TX-65DX900E

Ultra HD era atneša ne tik keturis kartus daugiau pikselių už Full HD, bet ir geresnes spalvas bei vaizdo dinamiškumą su HDR. „Panasonic“ flagmanas TX-65DX900E demonstruoja šias naujas funkcijas. Su HDR šaltiniu, vietomis užtamsintas foninis apšvietimas garantuoja išskirtinį ryškumą ir tamsią juodą spalvą. Matrica gali atkurti plačią spalvų gamą, o 65 colių ekranas siūlo svaiginančius vaizdus – ryškius, kartais akinančius, kartais tamsius, tačiau visada arti realybės. Ir, svarbiausia, šis skystųjų kristalų milžinas stebėtinai kokybiškai, nepalikdamas artefaktų, Full HD ir net standartinės raiškos turinį pakelia iki 4K lygio.

Labiausiai vertas savo kainos, didelės įstrižainės televizorius 2016 – 2017: Philips 65PUS7601

Philips 65PUS7601

„Philips 65PUS7601“ EISA šiemet paskelbė siūlančiu geriausią kainos ir kokybės santykį tarp didelės įstrižainės televizorių. Rafinuota tiesioginio LED apšvietimo sistema naudoja 128 vietinio užtamsinimo segmentus, užtikrina stabilią, gilią juodą spalvą, išsamius šešėlius į staigų Ultra HD vaizdą. Reguliuojami „Perfect Natural Motion“ nustatymai leidžia vartotojui sureguliuoti vaizdą pagal savo skonį, o 10 bitų plokštė palaiko HDR šaltinius. Be to, „Philips 65PUS7601“ siūlo trijų pusių „Ambilight“ , „Android“ Smart TV sistemą, pažangų nuotolinio valdymo pultą ir gerą garso kokybę.

Geriausias televizorius 2016 – 2017: Samsung UE55KS9000

Samsung UE55KS9000

Šis 55 colių televizorius sujungia kvapą užgniaužiantį dizainą su aukščiausiu našumu. Sertifikuotas „Ultra HD Alliance“ ir atitinkantis technologinius premium HDR (High Dynamic Range) vaizdo poreikius, „Samsung UE55KS9000“ naudoja „Quantum Dot“ 10 bitų matricą su edge LED apšvietimu ir atkuria subtiliai sumaišytas spalvas, akinantį baltumą ir sodrų juodumą. Tai puikus partneris HDR 4K ir HD šaltiniams. Itin plonais rėmeliais pasižymintis, lenktas korpusas kartu su „Tizen“ sąsaja ir išoriniu „One Connect Mini box“ bloku garantuoja patogų prietaiso naudojimą.

Geriausia foto ir vaizdo kamera 2016 – 2017: Sony α7S II

Sony α7S II

„Sony α7S II“ yra profesionalus įrankis, leidžiantis bet kokioje situacijoje sukurti puikius įrašus ir nuotraukas. Jo 12,2 milijonų pikselių pilno kadro „Exmor CMOS“ jutiklis pasižymi didžiausiu ISO 409600 jautriu. Be jo, yra „High Dynamic Range“, 5-ašis vaizdo stabilizavimas ir 4K filmų įrašymas viso kadro formatu. Fotoaparatas naudoja pažangų AF, pasižymintį greičiu ir tikslumu, bei garantuoja stulbinančius atvaizdus su puikiu aštrumu net tamsoje.

Geriausias nuotolinio valdymo pultelis 2016 – 2017: SPIN remote

SPIN remote

Namų pramogų entuziastai įrenginių valdymui naudoja kelis nuotolinio valdymo pultelius, todėl dažnai susiduria su nepatogumais. „SPIN remote“ nuotolinio valdymo koncepciją apverčia „aukštyn kojomis“ revoliucinio, naujo dizaino bei naudojimo paprastumo dėka. Šis elegantiškas, sidabrinis kupolas turi integruotus jutiklius judėjimo, sukimo, krypties ir lietimų nustatymui bei leidžia vartotojams valdyti prietaisus gestais ir judėjimu. Naudojant intuityviai suprantamą išmaniojo telefono aplikaciją, skirtingas funkcijas galima priskirti prie valdiklio, priklausomai nuo jūsų įrenginių – televizorių, garsiakalbių sistemų, išmaniojo apšvietimo ir pan.

Skaitom naują straipsnį:

Geriausi televizoriai 2017-2018