GearBest siūlo 5 prietaisus patogesnei vasarai

Nusistovėjus vasariškiems orams ne vienas tautietis vis dažniau susimasto apie sportą ir išvykas į gamtą. Daugeliui lietuvių jau neblogai pažįstama Kinų įkurta elektroninė parduotuvė GearBest skuba į pagalbą ir siūlo keletą prietaisų, kurie poilsį ir sportą padarys patogesniu bei efektyvesniu.

Racija „BAOFENG T1 Mini“

Pirmiausia tai racijų pora „BAOFENG T1 Mini“, pasižyminti kompaktiškais matmenimis ir patogi naudoti. Integruota antena užtikrina ryšį 1 – 3 km atstumu, o 2W galia garantuoja stabilų signalą. 1,5 colio HD LCD ekranas su apšvietimu padeda aiškiai matyti prietaiso būseną arba nustatyti pasirinktis.
Galima išsaugoti iki 20 atminties kanalų, skirtų nesuderinamas bendravimui su skirtingais asmenimis. Prietaisą maitina 1500 mAh talpos ličio jonų baterija su energiją taupančia technologija, užtikinančia 12 valandų darbo laiką. Energijos atsargas galima patogiai papilldyti USB kabeliu arba adapteriu.
Vos 1,8 cm storio korpusą labai patogus laikyti rankoje. Racija pravers ne tik nuotykių mėgėjams, bet ir statybininkams, apsaugos darbuotojams ir kitiems specialistams.

BAOFENG T1 Mini“ šiuo metu galite įsigyti už 27,81 €.

Išmanusis laikrodis „Xiaomi Huami AMAZFIT Bip“

Xiaomi Huami AMAZFIT Bip

„Xiaomi Huami AMAZFIT Bip“ nėra pats pigiausias išmanusis laikrodis, tačiau gali pasiūlyti gerokai daugiau nei konkurentai. Pirmiausia tai yra budėjimo laikas – iki 45 dienų. Be to laikrodis yra atsparus panardinimui į vandenį (IP68). „AMAZFIT Bip“ taip pat turi Sony 28nm GPS modulį kartu su Glonass, tikslesniam pozicijos nustatymui. Navigacija gali tiksliai išmatuoti jūsų judėjimą per dieną, atstumą, aukštį, žingsnių dažnumą, tempą ir kitus sporto duomenis, tuo padės geriau išanalizuoti savo pasiekimus bei pagerinti treniruočių patirtį.

1.28 colių liečiamas ekranas su 176 x 176 raiška apsaugotas „Corning Gorilla“ stiklu gerai matomas net ryškioje šviesoje, nes naudoja  technologiją, automatiškai prisitaikančią prie aplinkos sąlygų. Įdiegtas optinis pulso matuoklis seks širdies darbą realiu laiku sportuojant, taip pagerinant treniruočių tikslumą ir kokybę.

Laikrodis vibracijos pagalba perspės apie skambutį arba gautą žinutę, todėl nepraleisite nieko svarbaus. Gausite įvairius pranešimus realiu laiku iš kitų šaltinių, pvz. Facebook, Wechat, WhatsApp.

„Xiaomi Huami AMAZFIT Bip“ Gearbest parduotuvėje dabar kainuoja 54,11 €.

Išmanusis laikrodis „NO.1 F6“

Lyginant su kitais kiniškais išmaniaisiais laikrodžiais, „NO.1 F6“ atrodo kaip labai tvirtas premium klasės prietaisas. Šis išmanusis laikrodis yra atsparus vandeniui ir dulkėms – tai patvirtina ir „NO.1 F6“ suteiktas IP68 sertifikatas. Su šiuo laikrodžiu galima drąsiai nardyti iki 50 metrų gylyje. Maža to, „NO.1 F6“ yra atsparus įbrėžimams, smūgiams ir gali atlaikyti itin ekstremalius temperatūrinius pokyčius (nuo –40o C iki 70o C).

„NO.1 F6“ išmaniojo laikrodžio dizainas yra klasikinis. Turi standartinius fizinius mygtukas ir lietimui jautrų ekraną. Išmaniesiems laikrodžiams baterijos talpa yra labai svarbus faktorius, o  „NO.1 F6“  turi itin talpią – 350 mAh bateriją. Tokios talpios baterijos pilnai pakanka, kad „NO.1 F6“ be papildomos įkrovos būtų galima aktyviai naudoti iki 50 dienų. Budėjimo režime „NO.1 F6“ gali būti naudojamas net 120 dienų. Rezultatai yra išties įspūdingi – nedaugelis išmaniųjų laikrodžių gali tuo pasigirti.

„NO.1 F6“ yra sportinio tipo išmanusis laikrodis, todėl siūlo daugybę įdomių funkcijų ir režimų pasirinkimą. „NO.1 F6“ siūlo 15 funkcijų, pvz. pulsometrą, žingsniamatį, miego kokybės sekimą, priminimus apie mažą fizinį aktyvumą, sudegintas kalorijas, gautas žinutes ir pan.

Taip pat galima pasirinkti konkretų sporto – sporto šakos – režimą: bėgimas, krepšinis, važiavimas dviračiu, badmintonas, futbolas ir taip toliau. Labai patogu, jog norint pasirinkti sporto režimą, visai nereikia išmaniojo telefono. Visus režimus galima valdyti paties „NO.1 F6“ pagalba.

Žinoma, prisijungę prie išmaniajame telefone esančios „FunDo“ programėlės galėsite matyti visos dienos progresą. Svarbu paminėti, kad ši programėlė palaiko anglų kalbą. Pagrindiniame programėlės lange matysite kalorijų, aktyvumo ir nueitų dienos kilometrų informaciją. Išmanusis laikrodis „NO.1 F6“ suderinamas su įrenginiais turinčiais „iOS 9.0“ ir naujesnę operacinę sistemą bei „Android 4.4“ ir naujesnę operacinę sistemą. Taip pat yra „Bluetooth 4.0“ ir galima nustatyti, kad laikrodis rodytų pranešimus iš „Facebook“, „G-mail“, „Line“, „QQ“, „Skype“, „Twitter“, „Wechat“, „WatsApp“.

Išmanusis laikrodis „NO.1 F6“ Gearbest parduotuvėje dabar kainuoja 25,36 €.

Uodų gaudyklė „Utorch LED Mosquito Killer“

Uodai vasarą gali pridaryti daug nemalonumų, o jų išvengti padės uodų gaudyklė „Utorch LED“. Prietaiso skleidžiama šviesa privilioja uodus ir jie nutūpę ant lempos žūva. Gamintojas žada, kad 30 kvadratinių metrų uodai atstumu jūsų netrukdys. Prietaisas nužudo uodo uodus elektros srove, todėl yra netoksiškas ir neskleidžia jokio kenksmingo spinduliavimo.

Gali veikti kaip įprastas LED apšvietimas, saugantis aplinką ir energiją – tereikia pasirinkti atitinkamą režimą. „Utorch LED Mosquito Killer“ galite įsigyti už 7,60 €.

„Xiaomi Mi“ temperatūros ir drėgmės jutiklis

Pasirūpiti tinkma aplinka gyvenamosiose patalpose padės originalus išmanusis temperatūros ir drėgmės jutiklis „Xiaomi Mi“. Prietaisas gali realiu laiku nustatyti temperatūros ir drėgmės būseną bei automatiškai pranešti, jei temperatūra ir drėgmė yra nenormalūs.

Galite lengvai valdyti temperatūros ir drėgmės pokyčius peržiūrėdami duomenis pagal istorinius įrašus. Tai patogiau naudoti išmaniajame telefone įdiegus specialią programėlę. Temperatūros matavimo tikslumas siekia 0,3 laipsnio, o drėgmės – 3 proc. Galimas temperatūros diapazonas: 20  60 laipsniai Celsijaus. „Xiaomi Mi“ temperatūros ir drėgmės jutiklis kainuoja 10,65 €.

GearBest daugelį prekių į Lietuvą siunčia nemokamai, o jei pirksite iš Kinijoje esančių sandėlių – mielai nurodys siuntos kainos mažesnę nei 22 € tam, kad išvengtumėte galimų importo mokesčių.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau