11.11 dienos proga „Gearbest“ pažėrė nuolaidų, žaidimų ir kuponų lietų

Kinijos elektroninės parduotuvės lapkričio mėnesį kasmet surengia didžiulį išpardavimą vienišių dienos proga. Paprastai 11.11 dienai paminėti skiriama beveik pusę mėnesio. Tuo metu pardavėjai vilioja įvairiais pasiūlymais, pramogomis ir akcijomis.

Gerai žinoma Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ 11.11 dienai skirtais pasiūlymais savo pirkėjus lepins nuo lapkričio 5 d. iki 14 d. „Gearbest“ savo lankytojams parengė daug pramogų. 11.11 išpardavimo metu bus išdalinta daugybė nuolaidų kuponų, kurių bendra nuolaidos vertė sieks net 1 mlrd. JAV dolerių.

Kinai per šį laikotarpį nustebins ne tik loterijomis, bet ir specialiomis nuolaidomis iki 50%, o kartais dar didesnėmis. Be to, „Gearbest“ žada greitą prekių pristatymą bei išskirtinę galimybę, kuri parduotuvės sąskaitoje saugomus pinigus leis padvigubinti ir netgi patrigubinti.

Lapkričio 5 – 10 dienomis pirkėjų lauks specialūs kuponai, kurie leis sutaupyti nuo 50 iki 111 $. Tuomet galėsite įsigyti tris daiktus už 9,99 arba 49 JAV dolerius. Pardavėjai tvirtina, kad pasinaudoję šiuo pasiūlymu pirkėjai gaus ne mažesnes nei 30% nuolaidas.

 

Įvairiais pasiūlymais pirkėjai bus pamaloninami kiekvieną dieną, tačiau lapkričio 11 diena bus iš tiesų išskirtinė, nes „Gearbest“ surengs 24 valandų trukmės „Flash Sale“ išpardavimą. Jame žadama pasiūlyti geriausią kainą šiais metais net 12 skirtingų gamintojų produkcijai. Gamintojai atrinkti atsižvelgus į pirkėjų įpročius ir pomėgius, todėl į šį sąrašą pateko „Xiaomi“, „Alfawise“, „Cubot“ ir kiti.

Galiausiai norime atkreipti dėmesį, kad Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ pateikta siūlo net 100$ vertės kuponą, jei į savo išmanųjį įdiegsite jų programėlę. Akcijos puslapį rasite adresu https://www.gearbest.com/activity-11.11-sale.html

Kuponus gauti galite puslapyje https://www.gearbest.com/promotion-COUPON-RAIN-special-3881.html. Čia taip pat bus galimybė laimėti išmanųjį „Xiaomi Mi8“.

Tuo tarpu adresu https://www.gearbest.com/promotion-Lucky-Bags-special-3902.html rasite „laimingų krepšelių”, t.y. keletą pardavėjo parinktų prekių rinkinį.