„Dell“ pristato mažiausią 15 colių 2-in-1 mobiliąją darbo stotį

Pasaulis sparčiai žengia į priekį, o kartu keičiasi ir darbo vietai keliami reikalavimai. Dabar dirbame ne tik biure ar kavinėje, bet ir automobilyje, lėktuve ar paplūdimyje. Patogiam darbui bet kurioje vietoje technologijų bendrovė „Dell“ siūlo naują „Dell Precision 5530 2-in-1“ mobiliąją darbo stotį, kuri ypač lanksčiai prisitaiko prie tokių darbo sąlygų, neaukojant našumo, efektyvumo ar baterijos veikimo (ji veikia net iki 16 valandų). „Dell Precision 5530 2-in-1“ puikiai tinka bet kokioms kūrybinėms užduotims ir leidžia dirbti net kelyje, o dviejų 4K ekranų galimybė darbo stotyje skatina išnaudoti naujausias technologijas ne tik prie savo stalo, bet ir visur kitur.

Mažiausia pasaulyje 15.6 colių darbo stotis yra ypač patogi naudoti profesionalias grafikos programas. „InfinityEdge“ 4K Ultra HD ekranas, turintis 8 milijonus pikselių ir 100 proc. „Adobe RGB“, užtikrina nepriekaištingą vaizdo kokybę ir leidžia turinį atkuria itin detaliai ir tikroviškai atvaizduoja spalvas. „Intel Core i7-8706G / 8705G“ arba „Core i5-8305G“ procesoriai ir AMD „Radeon Pro WX“ „Vega M GL“ GPU su 4 GB HBM2 atmintimi garantuoja užtikrintą našumą. 360 laipsnių kampu besisukantis ekranas leidžia lengvai pasirinkti patogiausią poziciją, yra jautrus tiek rašiklio, tiek prisilietimo spustelėjimui, taigi iš karto reaguoja į paliekamus žymėjimus, o vadinamoji knygos pozicija leidžia lengvai pasitelkti darbo stotį, kai reikia surengti prezentaciją. Maža ir lengva „Precision 5530 2-in-1“, pasiūlydama visas šias funkcijas, padeda lengvai įgyvendinti visas užduotis nuo pradinių idėjų, galutinio redagavimo ir išbaigto rezultato.

Ši „Precision 5530 2-in-1“ darbo stotis turi nepriklausomų programinės įrangos tiekėjų „Adobe Creative Cloud“, „Autodesk Maya“, „AutoCAD“ ir „Solidworks Industrial Design“ sertifikatus. Taip pat „Dell Precision“ įdiegta „Dell Precision Optimizer“ programinė įranga, kuri automatiškai susieja darbo stotį su programinės įrangos tiekėjų programėlėmis didžiausiu įmanomu greičiu.

„Dell Precision 5530 2-in-1“ kaina prasideda nuo  $1,679 ir didėja priklausomai nuo pasirinktų įrenginio konfigūracijų.

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai