„Xiaomi Redmi S2“ žada kokybiškas asmenukes nebrangiai

„Xiaomi“ ir toliau plečia savo išmaniųjų telefonų asortimentą. Šį kartą debiutavo „Xiaomi Redmi S2“, siūlantis siaurą korpusą su ilgu ekranu, gana gerus fotoaparatus ir charakteristikas bei mažą kainą.

Iš pirmo žvilgsnio „Xiaomi Redmi S2“ atrodo neblogai, nors ir neblizga originaliu ir šviežiu dizainu. Tiesą sakant, dizaineriai prietaiso „apvalkalą“ pasiskolino iš „Xiaomi Mi 6X“ ir „Redmi Note 5“ – visų šių prietaisų korpusai sukurti labai panašūs su keliais neesminiais nukrypimais.

Ekranas, kaip dabar tapo beveik privaloma, yra 18:9 formato ir su 1440×720 taškų skiriamąja geba. Taip, raiška atrodo biudžetinė, tačiau tai taupys energiją ir vaizdas turėtų būti tinkamos kokybės.

Vienas iš pagrindinių naujienos trūkumų paslėptas viduje – „Snapdragon 625“ pasirinkimas atvirai nuliūdo daugelį. Bendrovei ši platforma jau tapo tarsi užstrigusi plokštelė, o iš „Xiaomi“ daugelis tikisi galingos aparatūros platformos už minimalią kainą. Kita vertus, daugelyje užduočių išmanusis telefonas su tokiu procesoriumi dirba sparčiai, be įtampų ir nekaista. „Xiaomi“ lieka ištikimi sau ir siūlo keletą atminties versijų: 3/4 GB ir 32/64 GB. Svarbus dalykas: palaikoma iki 256 GB talpos microSD kortelė, o jo dėklas yra atskiras, taigi nereikės aukoti antrosios SIM kortelės.

Xiaomi Redmi S2

Iš 3080 mAh baterijos galite tikėtis visos darbo dienos, jei nenaudosite daug resursų reikalaujančių programėlių. Išmaniajam telefonui nebuvo suteikta greito įkrovimo funkcija, taip pat nėra NFC ir USB Type-C, įkrovimui naudojamas senas geras microUSB.

Priekyje įdiegtas vienas 16 megapikselių modulis, ir jis turi padaryti gerą portretus dieną – tam pagelbėti turėtų dirbtinis intelektas. Tačiau naktinės fotosesijos vargu ar bus sėkmingos – galite tikėtis daug triukšmo ir detalizacijos kritimo. Žinoma, visa tai tik prielaidos ir tik bandymai parodys, ką įstengė kinų inžinieriai kameros algoritmų nustatymai. Galinėje pusėje įtaisyta dviguba kamera, kur pagrindinis 12 MP modulis gavo f/2.2 diafragmą. Porą jam sudaro papildomas 5MP jutiklis, kuris naudojamas siekiant sukurti gylį ir sulietą foną.

Operacinė sistema – „Android 8.1 Oreo“ su sąsaja „MIUI 9“. Matmenys – 160,73 x 77,26 x 8,1 mm, svoris 170 g. Naujienos pardavimai bus pradėti gegužės 17 d. Modifikacija su 3/32 GB atminties Kinijoje kainuos $ 156, o už 4/64 GB versiją bus prašoma apie $ 204.