GearBest išparduoda Xiaomi elektroniką

Išmanioji apyrankė „Xiaomi Mi Band 2“

Visame pasaulyje žinoma kinų elektroninė parduotuvė „GearBest“ nuolat rengia įvairias akcijas ir išpardavimus. Šį kartą jie nudžiugins jau ir Lietuvoje pamėgto prekinio ženklo „Xiaomi“ elektronika.

Pirmiausia verta paminėti „Red Dot“ dizaino apdovanojimus laimėjusią išmaniąja apyrankę „Xiaomi Mi Band 2“. Šie Šiaurės Reino-Vestfalijos Dizaino Centro rengiami prestižiniai apdovanojimai kasmet atrenka geriausius dizaino pavyzdžius. Tarp jų šiemet atsidūrė ir minėta kinų sukurta išmanioji apyrankė.

Kompetetinga komisija atidžiai išnagrinėja kiekvieną gaminį ir stengiasi įvertinti jo stipriąsias bei silpnąsias puses. Prieš keletą mėnesių „Xiaomi“ pranešė, kad gavo šį apdovanojimą. Iš pirmo žvilgsnio ši išmanioji apyrankė yra labai paprasta ir iš karto neaišku už ką ji buvo taip aukštai įvertinta. Futuristini dizainu „Xiaomi Mi Band 2“ nepasižymi, o rinkoje galima surasti net kelis panašiai atrodančius įrenginius. Išmaniosios apyrankės stipriosios pusės yra kokybė, atsparumas vandeniui (IP67), minkšta TPU apyrankė ir nedidelis, vos 19 gramų svoris. Ją galima dėvėti visą dieną ir pamiršti, kad ji yra ant jūsų riešo.

Prie to pridėjus 70 mAh talpos bateriją, kuri budėjimo režimu gali ištverti net 20 dienų, ryškų OLED ekraną, vienu mygtuku valdomas funkcijas, miego stebėjimo ir žadintuvo funkcijas tampa aiški ekspertų išvada. Be to „Xiaomi Mi Band 2“ gali pasigirti gausybe jai skirtų aksesuarų.

Galiausiai, negalima nesistebėti ir produkto kaina – tokius puikius atsiliepimus gaunanti „Xiaomi Mi Band 2“ išmanioji apyrankė dabar kainuoja vos 17.96€.

Ausinės „Xiaomi Piston“

Kita patrauklus pasiūlymas yra neįtikėtinai pigios ausinės „Xiaomi Piston“. Iki šiol „Xiaomi“ kompanija pasiūlydavo vis įdomesnių ir vienas už kitų geresnių ausinių. Bet šį kartą turbūt pranoko net pati save ir pasiūlė priimtiną kokybę neįtikėtinai pigiai. Jose yra labai geri ir aiškūs žemi tonai. Klausantis elektroninės, bliuzo, roko ar bet kokio kito žanro muzikos aiškiai girdimi visi kūrinių elementai.

Aplamai, muzikos kokybė yra išties gera, o turint galvoje, kad su nuolaidas „Xiaomi Piston Fresh“ ausinės šiuo metu kainuoja vos 3.26 eurus, galima sakyti, kad už tokią kainą ji yra neįtikėtina.

„Xiaomi ZSH.COM“ rankšluostis

Pasirodo, „Xiaomi“ gamina rankšluosčius, kurie, pasak gamintojo, yra vieni geriausių už tokią kainą. Jie siuvami iš švediško audinio, kuris yra atsparūs pelėsiui, bakterijoms ir erkutėms. Dėl ypatingos dažymo ir audimo technologijos šie rankšluosčiai išlaiko savo spalvas, neyra ir jų siūlės išlieka tvirtos. Rankšluosčio išmatavimai – 76 X 34 cm. „Xiaomi“ rankšluosčiai pasižymi puikiomis sugėrimo savybėmis, yra lengvi ir purūs. Šiuo metu jų įsigyti galite už 4.65 €.

Išmanusis telefonas „Redmi 5 Plus“

Redmi Note 5

Ieškantiems nebrangaus ir madingo išmaniojo telefono turėtų patikti „Redmi 5 Plus“ su 18:9 formato ekranu (5,99″, Full HD+ raiška). Prietaisas naudoja mikroschemų rinkinį „Snapdragon 625“) ir 4000 mAh talpos bateriją. Išmaniojo telefono 12 megapikselių pagrindinė kamera pasižymi dideliais 1,25 μm taškais.

Korpusas nudžiugins keturiomis spalvomis: juoda, auksine, rožine ir mėlyna. Matmenys 158,5 x 75,45 x 8,05 mm, svoris 180 g. „GearBest“ šį modelį ribotą laiką siūlo įsigyti už 155.16 €.