Flappy Bird išimtas iš Play Store

Staigiai išpopuliarėjusio žaidimo Flappy Birds nuo šiol neberasime Play Store. Žaidimo kūrėjas Dong Nguyen, Twitter socialine tinkle pranešė, kad žaidimas bus pašalintas iš abiejų didžiųjų skaitmeninio turinio parudotuvių. Tai nebuvo marketingo triukas ir žaidimo tikrai nebegalima atsisiųsti.

Žaidimas kasdien surinkdavo apie 50 tūkst. JAV dolerių pelno iš reklamos. Nors tai yra tikrai nemaža suma, tačiau jaunasis vietnamietis žaidimo kūrėjas nusprendė išimti Flappy Bird iš Play Store ir App Store skaitmeninio turinio parduotuvių.

Tikroji tokio apsisprendimo priežastis lieka nežinoma. Tarp kitų Twitter paskelbtų pranešimu, autorius mini, kad žaidimas pašalinamas ne dėl teisinių problemų, o dėl to, jog žaidimo kūrėjas “nebegali daugiau to pakęsti”. Tačiau apie ką būtent rašoma, lieka nepaaiškinta.

Tikėtina, kad žaidimą galėsite rasti įvairiuose neoficialiuose šaltiniuose, tačiau nerekomenduojame jais naudotis dėl kenkėjiškos programinės įrangos grėsmės.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau