„Facebook“ taikys sankcijas senosios „WhatsApp“ versijos vartotojams

Neseniai „WhatsApp“ programėlės kūrėjai privatumo politikos atnaujinimo datą perkėlė iš šių metų vasario į gegužę. Šiek tiek vėliau oficialioje paslaugos svetainėje pasirodė išsami informacija apie pasekmes naudotojams, atsisakiusiems priimti naujas populiarios programėlės naudojimo sąlygas.

Kūrėjų teigimu, po gegužės 15 dienos nesutinkantys vartotojai kurį laiką galės priimti skambučius ir gauti pranešimus, tačiau neteks galimybės į juos atsakyti, taip pat skaityti ir siųsti pranešimus. Šis laikotarpis truks 120 dienų, po kurio tokios paskyros bus ištrintos kaip neaktyvios.

Be to, tie, kurie nepritars naujoms sąlygoms, praras galimybę kurti atsargines pokalbių kopijas ir visą pranešimų istoriją. Vartotojai taip pat automatiškai paliks visas „WhatsApp“ grupes, kurių nariai buvo. Tiems, kurie ketina atsisakyti programėlės, reikia eksportuoti savo kontaktus ir pranešimų istoriją iki nurodytos datos.

„Jei norite ištrinti savo sąskaitą „Android “, „ iPhone“ ar „KaiOS “platformose, tikimės, kad dar kartą apsvarstysite savo sprendimą. Paskyros ištrynimas yra negrįžtamas procesas “, – rašoma paslaugos tiekėjų tinklaraštyje.

Šiuo metu „WhatsApp“ auditorija siekia apie du milijardus vartotojų. Naujoji privatumo politika leidžia programėlei keistis duomenimis apie vartotojų mokėjimus ir kitas operacijas su „Facebook“, kad būtų sukurta tikslinė reklama.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau