Elektrinis sulankstomas dviratis „Ziyoujiguang T18“ siūlo dvigubus stabdžius ir saugią bateriją

Artėjant pavasariui pats laikas pasirūpinti šiam metui tinkama transporto priemone. Daug kam patrauklus judėjimo būdas gali pasirodyti elektrinis dviratis, juk po žiemos taip norisi pilna krūtine įkvėpti gaivaus pavasariško oro.

Tam puikiai tiks sulankstomas dviratis „Ziyoujiguang T18“. Šiuo metu jis parduotuvėje „TomTop“ jis siūlomas perpus pigiau nei įprastai – už 404,33 eurus. Pirkinys Jus pasiek greitai ir be jokių muito mokesčių, nes jis bus išsiųstas iš Vokietijoje įsikūrusio sandėlio. Pristatymas į Lietuvą nemokamas ir užtruks vos 3-5 darbo dienas. Už minėtą kainą bus parduotas ribotas prekių skaičius.

„Ziyoujiguang T18“ rėmas pagamintas iš aliuminio lydinio ir gali išlaikyti žmogų, kuris sveria ne daugiau kaip 120 kilogramų.

Tai išties tvirtas ir labai kokybiškai surinktas elektrinis dviratis, kurio visos techninės specifikacijos atitnka aukštus standartus.

Pagrindiniai šio sulankstomo elektrinio dviračio privalumai yra 250 W galios motoras, iki 25 km/h greitis, vienu įkrovimu ir tik naudojant elektrinį variklį jis gali nuvažiuoti iki 25-30 kilometrų, o jei žmogus papildomai mins pedalus ir elektrinį variklį naudos kaip pagalbinę priemonę, tai baterijos užtenka iki 50 km.

Pasak gamintojo, bateriją pilnai įkrauti užtrunka iki 3-4 valandų. Neblogas rodiklis šios klasės prietaisui.

Kūrėjai garantuojama, kad „Ziyoujiguang T18“ baterija yra apsaugota nuo vandens, ugnies ir tikrai nesprogs. Tai užtikrina daugybė taikomų saugos priemonių nuo žemos įtampos, per didelės srovės ar temperatūros pokyčių.

Gamintojas nepamiršo ir naudojimo patogumo. Elektrinio dviračio sėdynė yra minkšta ir patogi sėdėti, o ant vairo yra visos reikalingos svirtelės, dviračio valdymo mygtukai ir LED ekranas.

Dviratis gali pasigirti plačiomis ir dėvėjimuisi atspariomis padangomis bei priekyje ir gale įtaisytais diskiniais stabdžiais.

Kokybiški amortizatoriai taip pat prisideda prie patogaus važiavimo net ir nelygiu keliu. Tuo tarpu abiejose dviračio galuose esantys LED žibintai užtikrins, kad tiek patys matytumėte, tiek ir jus pastebėtų kelyje tamsiuoju paros metu.

Dviračio matmenys yra 115 x 53 x 102 cm., sulankstytoje formoje siekia vos 115 x 53 x 73 cm. Svoris – 17,2 kg.

To dėka elektrinis dviratis „Ziyoujiguang T18“ labai lengvai sulankstomas ir gali būti patogiai transportuojamas su savimi. Jis puikiai tinka mieste, įvairioms kelionėms ir kasdieniam naudojimui.

„TomTop“ iš Vokietijos sandėlio siūlo įsigyti ne tik šį dviratį, bet ir daugiau prekių, kurių visą sąrašą rasite adresu: https://deal.tomtop.com/activity/NewYearNewEquipment_en.html