Išmanusis dviratis „LeEco Super Bike“ naudoja „Android“

Kinijos bendrovė LeEco (anksčiau buvo žinoma kaip Letv) siūlo ne tik išmaniuosius telefonus. Jie taip pat parodė išmanųjį dviratį „Super Bike“ su integruotu sporto režimo stebėtoju, kurį valdo operacinė sistema „Android“. Jei tai neatrodo pakankamai inovatyvu, tai dviratis tikrai gali nustebinti lazeriais, kurie abiejose pusėse apšviečia kelią ir automobilių vairuotojams parodo kiek galima priartėti nepartrenkus dviratininko.

LeEco Super Bike
LeEco Super Bike

Dviračio rėmas pagamintas naudojant anglies pluoštą ir titaną. Ant vairo pritvirtintas prietaisas, išoriškai panašus į mažą telefoną, kuris naudoją specialiai dviračiui sukurtą programinę įrangą. Yra standartinės skambučių ir tekstinių pranešimų funkcijos, taip pat specializuotos galimybės, pavyzdžiui, maršruto parinkimas ir kiekvienos kelionės registravimas. Vaire integruoti jutikliai kelionės metu seka dviratininko širdies darbo ritmą.

Yra į transporto priemonių posūkio signalo lemputes panaši šviesos indikacija – paspaudus mygtuką šviesos blyksniai parodo posūkio kryptį. Taip pat ant vairo yra mygtukai, kurie leidžia valdyti telefone patalpintą muziką.

„LeEco Super Bike“ Kinijoje parduodamas už maždaug 800 JAV dolerių kainą. Planuojama, kad už Kinijos ribų jis bus prieinamas metų pabaigoje.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau