Elektrinis motociklas The 1 stebina steampunk dizainu ir kaina

Prabangių motociklų gamintojas Curtiss Motorcycle Co pristatė brangiausią savo serijos elektrinį modelį „The 1“. Steampunk stiliaus naujiena varoma 217 arklio galių Axial Flux elektros variklio, o jo kaina prasideda nuo 120 000 USD.

„The 1“ atrodo kaip ateivis XX amžiaus pradžios. Išorėje matyti daugybė chromuotų dalių ir stilizuotų atvirų mechanizmų. Klientui pageidaujant, motociklas gali būti perdažytas ir pagaminti kai kurie elementai iš anglies pluošto.

Tuo pat metu elektrinis motociklas aprūpintas „Axial Flux“ varikliu, kurio galia siekia 217 AG. Baterija palaiko aušinimo skysčiu technologiją, tačiau „The 1“ nuvažiuoja gana kuklų atstumą – 193 kilometrus. Pažymima, kad reguliuojamos sėdynės, ratų bazė, vairas ir atrama kojoms.

„Curtiss The 1“ bus parduodamas nuo 2024 m. pavasario už milžinišką 120 000 USD kainą, daugiau nei net išskirtinis „Aston Martin AMB 001 Pro“ motociklas. Tačiau nė vienas iš jų negali pralenkti vintažinio Harley Davidson, aukcione parduoto už beveik milijoną dolerių.