JAV armija naudos skraidančius motociklus

„Malloy Aeronautics“ jau kelerius metus kuria skraidančius motociklus „Hoverbike“. Gamintojas netgi minios finansavimo svetainėje „Kickstarter“ rinko lėšas šiam projektui, o dabar jis turi naują finansavimo šaltinį. JAV Gynybos departamentas pranešė apie sandorį su „Malloy Aeronautics“, pagal kurį bendrovė užsiims transporto priemonių JAV armijai kūrimu.

Hoverbike
Hoverbike

Gynybos ministerija šiuo projekto yra suinteresuota dėl kelių priežasčių. Pirma, „Hoverbike“ pakankamai saugūs, nes jų rotoriai yra apsaugoti ir todėl jie nekels grėsmės žmonėms ar kitiems objektams. Antra, jie yra pigesni už kitas transporto priemones, pavyzdžiui, sraigtasparnius. Be to, skraidantys motociklai manevringesni ankštose erdvėse. Galiausiai, juos gali valdyti ir žmogus, ir autopilotas.

Hoverbike
Hoverbike

„Hoverbike“ kūrėjai tvirtina, kad tokie aparatai gali būti naudojami paieškos ir gelbėjimo misijose, prekių pristatyme, žvalgybos operacijose ir pan.

Per pirmąjį bendradarbiavimo su JAV armija etapą „Malloy Aeronautics“ įsipareigojo pagaminti pilno dydžio funkcionalų „Hoverbike“ modelį. Po to Gynybos ministerija parengs kovinius prototipus, o „Malloy Aeronautics“ sutelks dėmesį į komercinius gaminius.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau