„eBay” plečia mokėjimų galimybes Lietuvoje

Tobulindama mokėjimų galimybes savo platformoje, internetinių pardavimų milžinė „eBay” plečia mokėjimų galimybes ir Lietuvoje. Interneto gigantė nuo 2021 metų gegužės mėnesio siūlys lietuviams naudotis gerokai išplėstomis mokėjimo galimybėmis, kas dar labiau atvers užsienio rinkas šalies verslininkams.

Pastaruoju metu „eBay” populiarumas Lietuvoje auga – čia daugiau ir prekiaujama, ir perkama. 2020 metais pardavėjų iš Lietuvos skaičius augo 16%, o lietuvių nupirktų prekių – 39%.

„Lietuva yra viena svarbių šalių tarp naujų „eBay” rinkų ir norime užtikrinti kuo geresnę vietinių klientų patirtį. Mes itin džiaugiamės, kad tūkstančiai lietuvos pardavėjų galės naudotis išplėstomis mūsų platformos mokėjimo galimybėmis, o pirkėjai turės galimybę užbaigti pirkimus naudodami savo pasirinktą mokėjimo metodą”, – sako Ilya Kretov, „eBay” naujų rinkų vadovas.

„eBay“ mokėjimų galimybių plėtrą pradėjo vykdyti JAV 2018 m., vėliau plėtėsi į Vokietiją, Jungtinę Karalystę, Australiją, Kanadą, Prancūziją, Italiją ir Ispaniją ir toliau plėsis visus metus. „eBay“ mokėjimų valdymas pasiekė reikšmingą etapą 2020 m. liepos mėn., pasibaigus jos veiklos sutarčiai su „PayPal“. Dabar „eBay“ plečia savo mokėjimų galimybes ir kitose rinkose, kurių viena – Lietuva.

Jau gegužės mėnesį „eBay” pirkėjai Lietuvoje galės platformoje atsiskaityti gerokai didesniu skaičiumi skirtingų būdų, o pardavėjai iš mūsų šalies – juos pasiūlyti savo pirkėjams: kreditinėmis kortelėmis,  „PayPal”,  „Apple Pay” bus prieinamas  „iPhone” ir  „iPad” naudotojams, perkantiems programėle,  „Google Pay” naudotis bus galima  „eBay” svetainėje ir  „Android” įrenginiams skirtoje mobiliojoje programėlėje.  Iki šiol atsiskaitymas buvo įmanomas tik naudojantis „PayPal”.

Be to, „eBay” pardavėjams iš Lietuvos pasiūlys lengvesnį profilio valdymą, pateikdama visą informaciją apie jų „eBay” verslą vienoje vietoje, įskaitant mokėjimų informaciją. Tai leis dar geriau sekti ir valdyti transakcijas ir klientų grįžtamąjį ryšį. Nuo šiol „eBay” Lietuvoje pardavėjams suteiks supaprastintą apsaugą, o išmokėjimus nuolat vykdys per dvi darbo dienas* po pirkėjo mokėjimo patvirtinimo, nebent pirkėjas pasirinks kitaip.

Šių metų pirmąjį ketvirtį „eBay“ apdorojo 52% visos platformos apimties mokėjimų, į programą įtraukdama daugiau nei 4 milijonus aktyvių pardavėjų visame pasaulyje.

Tikimasi, kad iki 2022 m. atnaujintos mokėjimų galimybės atneš mažiausiai 2 milijardus JAV dolerių inkrementinių pajamų ir 500 milijonų JAV dolerių pelno.

*Jei mokėjimas įvykdytas darbo dienomis, išskyrus bankų išeigines.