Dviejų ekranų išmanusis telefonas YotaPhone jau prekyboje

Kiek mažiau nei du metai praėjo nuo to, kai pirmą kartą išgirdome apie YotaPhone. O dabar, Rusijos kompanija Yota Devices, išleidžia savo kūrinį į prekybą. Prekybos pradžioje telefoną bus galima įsigyti penkiose šalyse: Rusijoje, Austrijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje ir Vokietijoje. Nuo 2014 m. pradžios telefoną bus galima įsigyti dar 15-oje šalių Europoje ir vidurio rytuose. Pasak spaudos pranešimo, YotaPhone kaina bus 19990 RUB ir €499 (1720 Lt).

YotaPhone turi 4,3 colių LCD ekraną priekyje, o galinėje pusėje yra panašaus dydžio e-ink ekranas su 360 x 640 taškų skiriamąja geba. E-ink technologijos ekranas yra skirtas skaitymui ir įvairios informacijos pateikimui, kada nebūtina įjungti pagrindinio ekrano.

Išmanusis telefonas turi 1,7 GHz Krait procesorių, 2 GB RAM ir 32 GB vidinės atminties. Šalai e-ink ekrano yra 13 MP vaizdo kamera, 1800 mAh talpos baterija. YotaPhone vartotojus pasieks su Android 4.2.2 OS.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau