Dovanos moterims: kokias išrinkti?

Progų, kada norisi įteikti dovaną moteriai, gali būti tikrai daug, o kartais norima palepinti ir be jokios progos. Vis dėlto, ne visada yra paprasta nuspręsti, kokios dovanos moterims patiktų labiausiai – juk įvairių pasirinkimų yra ne taip ir mažai. Taigi, apie kokius pasirinkimus vertėtų pagalvoti?

Praktiškos dovanos

Nors tokios dovanos patinka tikrai ne visoms moterims, tačiau kai kuriose situacijose toks pasirinkimas gali būti vienas geriausių. Pagalvokite apie tai, ko šiuo metu moteriai reikėtų, ir tai galės padėti kur kas paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą. Žinoma, praktiškos dovanos pasiteisina tikrai ne visais atvejais, nes jos gana dažnai būna pernelyg „buitiškos“. Jei norite įteikti kažką tikrai ypatingo, pasvarstykite apie kitas galimybes.

Dovanų kuponai

Dažna moteris labai mėgsta apsipirkinėti, todėl dovanų čekis neretai gali būti iš tiesų puikiu pasirinkimu. Tokios dovanos moterims gali būti įteikiamos labai įvairiomis progomis, ir galite būti tikri, kad šis pasirinkimas iš tiesų puikiai pasiteisins. Dovanų kuponai neapsiriboja vien tik įvairių parduotuvių čekiais – tai taip pat gali būti kuponai pramogoms, ir t.t.

Papuošalai

Moterys dažniausiai labai mėgsta puoštis, todėl papuošalai gali būti iš tiesų puikia dovanos idėja. Puikia pasirinkimo galimybe gali būti kaklo vėriniai ar auskarai (tokia dovana puikiai tiks įvairiomis progomis). Žiedus vertėtų dovanoti tik tada, jei planuojama pasipiršti, arba tada, jei vestuvės jau įvyko. Priešingu atveju tokio papuošalo įteikimas gali būti netinkamai suprastas, tad to geriausia vengti.

Drabužiai

Kartais graži suknelė ar dailus megztukas taip pat gali būti puikia dovana moteriai. Vis dėlto, jei nesate tikri, kad drabužis tikrai patiks (kaip ir tuomet, jei dvejojate, ar parinksite tinkamą dydį), tokių dovanų geriausia vengti. Dovanoti drabužius „saugu“ yra tada, jei moteris yra prasitarusi, kad norėtų konkretaus drabužio. Jei nesate tikri, kad jums tikrai pavyks parinkti tinkamą drabužių dydį, verčiau dovanokite aksesuarus, kurie taip pat gali būti puikia dovana.

Kvepalai

Tokios dovanos moterims dažniausiai taip pat labai patinka, tačiau visada svarbu įvertinti, koks aromatas dovanos gavėjai patiktų labiausiai. Išrinkti tinkamus kvepalus galėsite kur kas paprasčiau, jei žinote, kokių gamintojų aromatus ji renkasi dažniausiai, ar kokius kvapus ji labiausiai mėgsta. Jei tokią informaciją turite, tokiu atveju apsispręsti galėsite kur kas paprasčiau.

Asmeniškos dovanos

Tam tikrais atvejais puikia pasirinkimo galimybe gali būti personalizuotos dovanos moterims, kurios gali nudžiuginti bet kokia proga arba be jokios progos. Dažnais atvejais pasiteisina graviruoti papuošalai, daiktai su įvairiais užrašais, ir t.t. Tokios dovanos moterims gali iš tiesų labai patikti bei maloniai nustebinti.

Taigi, pasirinkimo galimybių yra tikrai daug, tad visada galėsite nuspręsti, kokios dovanos galėtų labiausiai nudžiuginti tam tikra ypatinga proga.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau