KOKIOS KALĖDINĖS DOVANOS TIKS VAIKINUI?

Prieš Kalėdas merginoms kyla sudėtinga užduotis – išrinkti savo vaikinams tokią dovaną, kad jie tikrai liktų patenkinti ir be galo apsidžiaugtų. Jei merginos dažniausiai būna ir prigimties romantikės, tai vaikinai išlieka praktiškesni, labiau žemiški, neskraidantys padebesiais. Kita vertus, kiekviena mergina puikiai pažįsta savo draugą, ypač jei su juo jau seniai draugauja. Todėl tikrai žinos, ką savo vaikinui Kalėdų proga padovanoti.

Kokios yra klasikinės ir praktiškos dovanos vyrams?

Viena iš labiausiai klasikinių ir praktiškų dovanų vyrams – tai talpi odinė piniginė, kurioje laisvai sutilptų ir asmens tapatybės kortelė, ir kreditinės bei nuolaidų kortelės. Be to, solidi odinė piniginė išlieka madoje dešimtmečius, vyrui suteikdama nepriekaištingą stilių.

Vyrams į dovanas taip pat tinka laikrodis arba vyriškos apyrankės. Apyrankė vyrui padeda išreikšti jo kultūringumą, jo išvaizdai suteikia solidumo. Odinis diržas irgi tinka, nes jis labai pagyvina bendrą aprangos stilių. Vyrai taip pat apsidžiaugia dovanų gavęs keletą porų naujų kojinių, idealus atvejis – tokių porų rinkinys. Tai gali būti ir įvairiaspalvės, ir juodos arba baltos kojinės. Prie praktiškų dovanų galima priskirti ir „Zippo“ žiebtuvėlį su dėklu, apsaugančiu jį nuo įbrėžimų.

Ką padovanoti vaikinui, su kuriuo jau gyvenate po vienu stogu?

Jeigu mergina seniai draugauja su vaikinu ir net jau kartu su juo gyvena, ji jam gali padovanoti šeimyninį chalatą su šlepetėmis arba ir intymesnius drabužius. Tai dar labiau suartins galimus sužadėtinius, o vaikinui leis labiau atsipalaiduoti ir jaukiau jaustis šalia savo draugės. Jeigu merginos vaikinas yra meniškos prigimties, galbūt rašo eiles, kuria muziką, tapo paveikslus arba dirba žurnalistu, jam galima padovanoti stilingą portfelį.

Mergina kartu su ja gyvenančiam vaikinui gali padovanoti ir geras ausines, kad galėtų, dirbdamas rimties reikalaujančius darbus, susikaupti, o jeigu nori klausytis įrašų ir tuo pačiu netrukdytų kitiems, šalimais esantiems. Jei vaikinas yra nagingas, jam į dovanas puikiai tiks ir atsuktuvų ar kitokių įrankių rinkinys, kas tikrai jam pravers buityje, o mergina negalės skųstis, kad namuose nėra viską sugebančio vyro.