Dovanos įvairiomis progomis: kaip išrinkti?

Artėjant tam tikrai šventei dažnu klausimu tampa tai, kokią dovaną vertėtų išrinkti – įvairiose parduotuvėse siūlomos produkcijos stoka tikrai negalėtume skųstis, tad nieko nuostabaus, kad dažnai pasimetama. Dovanos gali būti labai įvairios – praktiškos ir nelabai, skirtos grožiui ir sveikatai, įvairių pramogų kuponai, ir t.t. Taigi, kokie pasirinkimai gali būti pačiais geriausiais, ir ką svarbu atkreipti dėmesį?

Dovanos pagal amžių

Tai, kas tiks vaikams, netiks paaugliui, ir tai, kas gali patikti vyresnio amžiaus žmonėms, nebūtinai patiks jaunesniems. Vaikus visada nudžiugina žaislai ir saldumynai, tačiau ir čia vertėtų būti atsargiems – žaislai taip pat turėtų atitikti vaiko amžiaus grupę, ir ne visiems vaikams tėvai leidžia valgyti saldumynus… Jei dovaną rinksite vaikui, tokiu atveju palanku pasikonsultuoti su tėveliais, ko vaikas norėtų, ar ko jam šiuo metu reikėtų. Su suaugusiaisiais kiek sudėtingiau – visada svarbu galvoti apie tai, kokios dovanos solenizantą džiugina labiausiai. Vieni jų vertina praktiškas dovanas, kitiems tokios dovanos yra tolygu įžeidimui – juk praktiškų daiktų visada nusiperkama savarankiškai. Taigi, nepalikite dovanos pirkimo paskutinei dienai, ir vertinkite, kas solenizantą galėtų labiausiai nudžiuginti.

Ar solenizantas turi tam tikrų pomėgių?

Jei taip, išrinkti dovaną tikrai nebus sudėtinga. Jei solenizantas mėgsta žvejoti, natūralu, kad jį labiausiai gali nudžiuginti žūklės prekės, jei jis mėgsta skaityti, jam tikrai patiks knygos ar žurnalo prenumerata. Vis dėlto, čia reikėtų būti atsargiems – jei nesate garantuoti, kad dovanos gavėjas tikrai neturi tam tikrų knygų ar neprenumeruoja konkrečių žurnalų, geriausia tiesiog įteikti dovanų kuponą – tokiu atveju dovaną solenizantas galės nusipirkti pats. Žinoma, visada svarbu pasidomėti, kokia kupono galiojimo trukmė, ir ar juo pasinaudoti bus pakankamai patogu ir paprasta.

Dovanos internetu: už ar prieš?

Gana dažnai dovanos pirkimas atima tikrai nemažai laiko, tad tokiais atvejais, jei norite dovaną išrinkti greičiau, rinkitės internetines parduotuves. Žinoma, reikėtų įvertinti tai, kad internetu perkamų daiktų pristatymas šiek tiek užtrunka, todėl to nereikėtų pasilikti paskutinei dienai. Gana dažnai teigiama, kad internetu išrinkti dovaną galima kur kas paprasčiau – pasinaudoję internetine paieška pagal tam tikrus raktažodžius galėsite rasti ieškomas prekes, o jų užsakymui tereikės paskirti vos porą minučių. Taip pat gana dažnais atvejais internetinės parduotuvės pasirenkamos ir tada, kai norima sutaupyti pinigų – čia įvairios prekės neretai kainuoja pigiau.

Jei solenizantas visko turi…

Dažnu klausimu tampa tai, ką dovanoti asmeniui, kuris paprasčiausiai visko turi. Na, turbūt suprantate, kad visko turėti praktiškai neįmanoma, tačiau tuomet, jei sunku nuspręsti, ką vertėtų padovanoti, galima pasvarstyti apie įvairių pramogų kuponų dovanojimą. Pasirinkimo laisvė šiandien yra tikrai nemaža, tad didelė tikimybė, kad rasite pačių geriausių pasiūlymų. Palanku ir tai, kad dovanų kuponai gali būti nuperkami vos per porą minučių, ir tuomet belieka tik atspausdinti kuponą. Žinoma, visada vertėtų pagalvoti apie tai, ar dovanos gavėjui nebus sudėtinga pasinaudoti kuponu (ar nereikės vykti į kitą miestą, ir t.t.)

Patarimų galite rasti ir internetinėje erdvėje

Būsite maloniai nustebinti, kiek daug patarimų galima rasti tiesiog internetinėje erdvėje. Įvairiuose specializuotuose forumuose tikrai galėsite rasti idėjų, ką vertėtų dovanoti viena ar kita proga, taip pat čia rasite patarimų, kaip supakuoti dovanas, ir t.t. Skirkite šiek tiek laiko idėjų paieškai, ir įsitikinsite, kad tikrai visada galima rasti itin originalių minčių, kokios dovanos galėtų būti įteikiamos gimtadienio, Kalėdų ar kita proga.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau