„Cyanogen“ gruodžio 31 dieną išjungia savo paslaugas

Įmonė „Cyanogen Inc“, kuri planavo iš „Google“ atimti „Android“, vartotojams suteikdama „švarią“ operacinę sistemą be įdiegtų paieškos giganto programėlių, išgyvena sunkius laikus. Bendrovė atsisveikino su „Cyanogen Mod“ įkūrėju Stevu Kondiku ir pakeitė savo generalinį direktorių. Po to „Cyanogen Inc“ pradėjo masinius atleidimus iš darbo ir paskelbė „Cyanogen OS“ konvertuojanti į modulinę platformą, kuri bus platinama dalimis.

Dabar bendrovė paskelbė dar vieną pranešimą: visos „Cyanogen Inc“ paslaugos bus atjungtos paskutinę šių metų dieną. Taip pat jie nebekurs ir nebeatnaujins jų palaikomų „naktinių“ OS versijų. Pirminis kodas bus prieinamas visiems, norintiems savarankiškai surinkti „CyanogenMod“ savo išmaniajam telefonui.

Cyanogen

„CyanogenMod“ komanda, kuri nėra „Cyanogen Inc“ dalis, šį įvykį pavadino nuspėjamu po išsiskyrimo su Kondiku. Jie išreiškė susirūpinimą dėl tolesnių bendrovės veiksmų, kuri gali, pavyzdžiui, kam nors parduoti „CyanogenMod“ prekės ženklą. Todėl „CyanogenMod“ komanda nusprendė pradėti dirbti su nauja operacinės sistemos modifikacija, kurią ketina pavadinti „Lineage“ vardu.