„Microsoft“ sugalvojo, kaip kovoti su „Google“ operacine sistema „Android“

Nepaisant ilgo buvimo rinkoje, „Microsoft“ neįstengia padidinti „Windows Phone“ dalies, todėl šią problemą bando išspręsti kitais būdais. Bendrovė su pagrindiniais telefonų gamintojais jau derasi dėl išankstinio jos programinės įrangos įdiegimo į „Android“ išmaniuosius telefonus, bet to, matyt, nepakanka. „Microsoft“ programinė įranga taps populiariausios pasaulyje, trečiųjų šalių kurtos „Android“ modifikacijos dalimi.

cyanogenmod

„Cyanogen“ paskelbė oficialų pareiškimą dėl strateginės partnerystės su „Microsoft“. Dabar firminė operacinė sistema bus papildyta naudingomis paslaugomis „Bing“, „Skype“, „OneDrive“, „OneNote“, „Outlook“, ir „Microsoft Office“.

„Šioje bendradarbiavimo dalyje „Microsoft“ sukurs integraciją į „Cyanogen OS“, atskleidžianči naujo lygio galingą patirtį“, – pakomentavo „Cyanogen“ vadovas Kirt McMaster. Bus labai įdomu, jei „Cyanogen“ panaikins galimybę pašalinti šią programinę įrangą standartinėmis priemonėmis.

cyanogen mod

Anksčiau sklandė gandai apie galimą „Cyanogen Inc.“ pardavimą „Microsoft“. Po Kirt McMaster pareiškimo, kad „CyanogenMod“ planuojama padaryti nepriklausomu nuo „Google“, pasirodė informacija, kad programinės įrangos milžinė ketina investuoti į kūrėjų produktą.

Nepaisant to, kad „Android“ operacinė sistema pristatoma kaip atvira, „Google“ įveda vis daugiau ir daugiau reikalavimų gamintojams, kurie pasak konkurentų, stipriai apribotja kitus įmonių galimybes kovoti už savo rinkos dalį. Dėl šios priežasties prieš „Google“ yra pradėtas oficialus Europos Komisijos tyrimas.