„Canon“ pristato SPEEDLITE 430EX III-RT – naują blykstę kūrybiškam apšvietimui

„Canon“ pristato SPEEDLITE 430EX III-RT – naujoji blykstė pakeis tos pačios serijos modelį „Speedlite 430EX II-RT“. Joje įdiegta valdymo radijo bangomis įranga, atvers fotografams entuziastams ir profesionalams panašias galimybes įgyvendinti kūrybiško apšvietimo idėjas.

Galingas šviesos šaltinis, telpantis delne

Naujoji „SPEEDLITE 430EX III-RT“ – kol kas galingiausia vidutinio nuotolio „Canon“ blykstė iš serijos „Speedlite“. Maksimalus galios vienetų skaičius, kai ISO reikšmė lygi 100, yra 43. Tokios galios pakanka apšviesti objektams įvairiomis sąlygomis. Blykstė „SPEEDLITE 430EX III-RT“ pritaikyta naudoti ne tik su 24–105 mm, bet ir su 14 mm (naudojant įmontuotą adapterį) židinio nuotolio objektyvais – naudotojas gali pats nustatyti platų arba siaurą skleidžiamos šviesos srautą.

SPEEDLITE 430EX III-RT
SPEEDLITE 430EX III-RT

„SPEEDLITE 430EX III-RT“ atveria galimybes eksperimentuoti su atskira apšvietimo įranga, nes pritaikyta veikti su esamomis belaidėmis radijo bangų arba optinėmis „Canon“ blyksčių valdymo sistemomis. Šią blykstę galima iš karto naudoti kaip atskirą įtaisą ir jos šviesos srautą bei galią reguliuoti fotoaparato meniu nustatymais.

„SPEEDLITE 430EX III-RT“ integruota RT sistema atveria galimybę lanksčiai valdyti iki penkių RT blyksčių grupių, kurių kiekvieną gali sudaryti iki 15 blyksčių, išdėstytų 30 m atstumu. Todėl profesionalams ir entuziastams atsiveria dar daugiau galimybių.

„SPEEDLITE 430EX III-RT“ yra mažesnė už ankstesnį modelį. Blykstė įkraunama sparčiau ir tyliau. Šviesą atspindintis adapteris leidžia švelniau išsklaidyti blykstės šviesą, todėl tinka fotografuojant patalpoje, kai norisi natūralesnio ir malonesnio apšvietimo.

Pridedamas oranžinės spalvos filtras leidžia naudotojams priderinti blykstės šviesą prie kitų šalia esančių šviesos šaltinių. Įmontuotas reflektorius padeda nukreipti dalį šviesos į priekį ir suteikti portretams gyvybingumo. Blykstėje „SPEEDLITE 430EX III-RT“ įtaisytas naujas patobulintas apšviečiamas taškinis skystųjų kristalų ekranas. Daugiafunkcis valdymo ratukas – skirtas pagrindinėms funkcijoms valdyti.

Pagrindinės „SPEEDLITE 430EX III-RT“ savybės:

  •  Galinga, tačiau kompaktiška ir patogi nešiotis
  • Paprastas valdymas, intuityvi sąsaja
  • Galimybė naudoti kaip nuotolinę blykstę pageidaujamam vaizdui sukurti
  • Galimybė išgauti maloniai atrodančius portretus, išnaudojant atsispindėjusią šviesą
  • Tinka naudoti su kitais EOS grupės „Speedlite“ įtaisais