Buhalterinės apskaitos paslaugos

Buhalterinės apskaitos paslaugos yra mūsų įmonės prioritetas. Mes turime būtiną patirtį, naujausias buhalterinės apskaitos paslaugų technologijas ir metodus. Šiame puslapyje mes pabandėme atsakyti į visus klausimus, kurie jums gali kilti, jei nuspręsite rinktis tarp savo buhalterio ir audito įmonės. Tačiau, jei jūs vis dar turite klausimų, kurių atsakymų neradote, jūs visada galite paskambinti mums ir pasikonsultuoti, o dar geriau pakviesti mūsų specialistą į savo biurą. Mes su malonumu atvyksime ir ne tik papasakosime apie užsakomųjų buhalterinės apskaitos paslaugų principus, bet taip pat atliksime nemokamą Jūsų įmonės apskaitos būklės patikrinimą.

Buhalterinių paslaugų kaina

Buhalterinės apskaitos paslaugų kaina priklauso nuo dokumentų kiekio, tai yra, pirminių dokumentų skaičius, kuriuos pati bendrovė išrašo ir kuriuos įmonė gauna iš rangovų. Toliau pateiktoje lentelėje parodytas kainoraštis, kurio galima vadovautis bendruoju atveju. Tačiau, jei bus priedų prie standartinės sutarties ar bus naudojamos darbo schemos, besiskiriančios nuo visuotinai pripažintų, pavyzdžiui, duomenų mainai tarp tipiškų 1C konfigūracijų, arba dokumentų dubliavimas mūsų buhalterinėje bazėje, tuomet kaina gali būti koreguojama ir į didesnę, ir į mažesnę pusę.

Mažos mūsų kainos ar didelės? Iš ko susideda apskaitos paslaugų kaina? Žinant situaciją rinkoje, mes galime jums pasakyti tai: 20 minučių naršant internete, galite rasti buhalterinės apskaitos paslaugos pasiūlymų, kurių kainos skiriasi 30 kartų. Viena vertus, įmonės patenkančios tarp 10 geriausių, kurių buveinės yra įsikūrusios sostinėje, kuriose dirba gerai apmokami specialistai, kurie komandiruotėse gyvena tik penkių žvaigždučių viešbučiuose. Aišku, kas sudaro didžiąja tokių įmonių paslaugų kainos dalį.

Kita vertus, baigę individualius kursus buhalteriams verslininkai be specialaus aukštojo išsilavinimo, dažnai atvykę iš provincijos, taip pat gali stebėtinai greitai grįžti į gimtąjį kraštą. Jie turi kitokių kainų sąrašą, kur dažnai galima rasti buhalterinės apskaitos paslaugų pasiūlymų už 20 Eurų per mėnesį. Šioje kainų įvairovėje mes esame kažkur per vidurį. Mes stengiamės optimizuoti savo išlaidas, kad galėtume pasiūlyti konkurencingas kainas, bet netaupome kvalifikuoto personalo sąskaita ir, atitinkamai, teikiamų paslaugų kokybe.

Vyriausiasis buhalteris – tai antras asmuo bet kurioje organizacijoje po generalinio direktoriaus

Tai oficialiai įtvirtinta teisės aktais. Ir jei direktoriui sėkmingam verslo plėtojimui pakanka būti talentingu žmogumi, tai vyriausiasis buhalteris privalo turėti didžiulį žinių bagažą. Jei vyriausiasis buhalteris prašo užsisakyti teisines konsultacijas, teigdamas, kad jis nesupranta įstatymų, tai nėra vyriausiasis buhalteris. Jis mažiausiai turi būti susipažinę su civilinės, verslo ir mokesčių teise. Į advokatą papildomai galima kreiptis apeliacinio skundo pateikimui, siekiant įsitikinti, kad buvo atsižvelgta į visas aplinkybes ir priimtas teisingas sprendimas. Todėl, samdydami buhalterius savo įmonei visada rimtai patikriname jų žinias apie teisę.