„Asus“ suspaudė „GeForce GTX 960“ iki „Mini-ITX“ dydžio

Žmonių noras turėti kiek įmanoma kompaktiškesnius prietaisus verčia gamintojus nuolat mažinti savo gaminių dydį. Nauja „Asus“ vaizdo plokštė „GeForce GTX 960 Mini OC“, kurios matmenys yra 170 x 120 x 40 mm, nesunkiai tilps į „Mini ITX“ formos korpusus.

„Asus“ suspaudė „GeForce GTX 960“ iki „Mini-ITX“ dydžio

Vien dydžio sumažinimu neapsiribota: „Asus“ sugebėjo padidinti nominalius dažnius iki 1190/1253/7010 MHz, o maitinimo sistema pagaminta pagal “4 + 1 fazė” schemą. Plokštė turi tik vieną šešių kontaktų maitinimo jungtį. Galinėje vaizdo plokštės dalyje rasite tris pilno dydžio „DisplayPort 1.2“ išvestis, po vieną „HDMI 2.0“ ir „Dual-Link DVI-I“, taip pat ventiliacijos angas. Savo aukščiu vaizdo plokštė užima dviejų išplėtimo lizdų erdvę. Hibrinė ventiliatoriaus sparnuotė yra tradicinės „gėlės“ formos. „GeForce GTX 960 Mini OC“ turi 2GB GDDR5 tipo atminties ir 128 bitų atminties magistralę ir gali vienu metu dirbti su trimis 4K raiškos monitoriais.

GeForce GTX 960 Mini OC

Naujiena prekyboje turėtų pasirodyti per keletą artimiausių savaičių už 253 eurų kainą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau