„Sony“ pristatė naują legendinės „Walkman“ šeimos grotuvą

„Sony“ papildė legendinę grotuvų šeimą „Walkman“ nauju flagmanu „NW-ZX2“, kuris atkuria aukštos rezoliucijos garsą (High Resolution Audio) ir perduoda visas kompozicijų emocijas ir niuansus. Naujiena yra pirmasis „Walkman“ grotuvas palaikantis „LDAC“ kodeką.

Sony Walkman NW-ZX2
Sony Walkman NW-ZX2

Grotuvo korpusas pagamintas iš aliuminio lydinio ir viduje turi paauksuotą varinę plokštelę, kuri sumažina elektromagnetinių trukdžių prasiskverbimą prie korpuso viduje esančių komponentų. Vidinės atminties yra 128 GB ir ją galima padidinti iki 256 GB su „microSD“ kortele. Pagerintas maitinimo šaltinis, kuris naudoja aukštos klasės galingesnį kondensatorių, tam kad sušvelninti įtampos svyravimus ir išlaikyti žemus garso dažnius, net esant didžiausiam garsui. Visi garso signalo etapai pagerinti dėl naudojamų OFC kabelių ir bešvinio lydmetalio detalių litavimui. Be to, dabar naudojami du taktinių impulsų šaltiniai su atskirais kvarciniais generatoriais – 44,1/88,2/176,4 kHz (CD/DSD) ir 48/96/192 kHz.

Naujiena palaiko naują technologiją „LDAC‘, kuri leidžia klausytis garso perduodamos per „Bluetooth“. Dėl tris kartus efektyvesnio duomenų perdavimo nei įprastinėse „Bluetooth“ jungtyse, technologija „LDAC“ siūlo geresnę garso kokybę naudojant belaidžius įrenginius.

„Walkman NW-ZX2“ turi skaitmeninį stiprintuvą „Sony S-Master HX“, kuris pagerina garso signalą su plačiausiu dinaminiu diapazonu ir slopina triukšmą bei iškraipymus. Dėl papildomu signalo apdorojimo „DSEE HX“ modulyje atkuriamas svarbus aukšto dažnio garso komponentas, kuris paprastai prarandamas suspaustuose garso failuose.

Sony Walkman NW-ZX2
Sony Walkman NW-ZX2

Atkuriant CD ir MP3 garso kokybė pagerinama dėl diskretizacijos dažnio didinimo ir bitų gylio. Tai leidžia pasiekti kokybę artimą didelės raiškos garsui (192 kHz/24 bitai). Muzikos atspalvių įvairovė leidžia klausytis muzikos lyg būtumėte koncertų salėje ar studijoje.

Pilnai įkrautos ličio-jonų baterijos pakas 60 valandų grojant MP3 failus.

Grotuvas gali būti prijungtas mano namų tinklo per „Wi-Fi“, taip pat per USB prievadą prie nešiojamų ausinių stiprintuvų.

„Sony Walkman NW-ZX2“ gamintojo parduotuvėje parduodamas už 1251 eurų kainą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau