„Apple“ naujojo „iMac“ operatyviąją atmintį įvertino brangiau nei patį monobloką

„Apple“ garsėja ne tik savo prietaisais, bet ir jiems skirtų priedų kainomis. Pavyzdžiui, vien už „Mac Pro (2019)“ ratukus gamintojas prašo beveik 700 dolerių. Tuo tarpu dabar paaiškėjo, kad „Apple“ technologijos atnaujinimo gerbėjų laukia staigmena: oficialioje gamintojo parduotuvėje pasirodė naujų „iMacs“ RAM modulių kainos. Maksimalios talpos modulio kaina viršijo blogiausius lūkesčius.

Pagal oficialų kainoraštį, aprūpinti 27 colių „viskas viename“ kompiuterį 128 GB operatyviosios atmintie, savininkui kainuos 2600 USD, tuo tarpu paties įrenginio kaina – 1 799 USD. Pabrėšime, kad mes nekalbame apie egzotiškus serverių modulius – „iMac“ specifikacijose nurodoma, kad šis palaiko daugelį įprastų DDR4 modulių, veikiančių 2666 MHz dažniu. Panašų rinkinį galima įsigyti mažmeninėje parduotuvėje už maždaug 600 USD.

Reikėtų pažymėti, kad asmeninio kompiuterio išardymas nėra būtinas savarankiškam RAM atnaujinimui – tereikia nuimti galinio skydelio dangtelį.

Anksčiau panašus vaizdas buvo stebimas pradedant „Mac Pro 2019“ stacionaraus kompiuterio pardavimus – tuomet už porą modulių, kurių bendra talpa siekė 64 GB, pirkėjų buvo paprašyta sumokėti 1200 USD.

Dar vienas iš naujausių brangių firmos aksesuarų yra dviejų metrų „Thunderbolt 3 Pro“ laidas už pradinio lygio išmaniojo telefono kainą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau