„Garmin“ naujųjų delninių kompiuterių serija: leiskitės į nuotykius nelikę be ryšio

Garmin“ ką tik išleido delninių kompiuterių seriją: „Montana 750i“, „Montana 700i“ ir „Montana 700“ yra naujausi GPS navigacijos prietaisai, kurie naudojami lauke. Penkių colių dydžio jutiklinis ekranas suteikia galimybę patogiai naudotis prietaisu įvairiose situacijose: tiek važiuojant automobiliu, motociklu, tiek plaukiant laivu. Naujausiuose „Montana“ serijos prietaisuose (700i ir 750i) taip pat yra SOS (pavojaus) signalo funkcija, kurią įvertins tie nuotykių ieškotojai, kurie leidžiasi į ekstremalius nuotykius.

„Visur, kur tik keliausite, delniniai kompiuteriai „Montana“ suteiks pasitikėjimo savimi ir saugumo, nes neliksite be ryšio, sakė Danas Bartelis, „Garmin“ pasaulinio pardavimo skyriaus viceprezidentas. – Džiaugiamės, kad pavyko įdiegti „inReach“palydovinę technologiją delniniuose kompiuteriuose su jutikliniu ekranu. Rezultatas yra funkcionalumas, kuriuo galima pasikliauti renkantis bet kokį kelią ir naudojimo būdą.“

Visi naujieji delniniai kompiuteriai yra sukurti pagal JAV karinius standartus (MIL-STD-810) ir yra atsparūs vandeniui. Prieiga prie GPS ir „Galileo“ palydovų tinklų, naudojant trijų ašių kompasą ir barometrinį aukščio matuoklį, iš esmės užtikrina 100 % galimybę naudotis ryšiais.

„Irdium“ pasaulinio palydovinio tinklo aprėptis suteikia galimybę „Montana“ (700i / 750i) naudotojams susisiekti skambinant bet kuriuo mobiliojo telefono numeriu, su bet kuriuo el. pašto adresatu arba kito „inReach“prietaiso naudotoju, taip pat galima leisti sekti savo kelionės eigą kitiems. Prietaisas yra su QWERTY klaviatūra, skirta susisiekti su draugais ir šeima, taikant palydovinę technologiją. Taip pat yra SOS pranešimų išsiuntimo funkcija, ekstremalioje situacijoje bus galimybė susisiekti su GEOS tarptautiniu reagavimo ekstremaliose situacijose koordinavimo centru, kuris yra šios srities pasaulinis lyderis ir padės išspręsti problemą, be kita ko, susisiekiant su vietinėmis gelbėjimo tarnybomis.

Prietaise įmontuota kamera suteikia galimybę keliautojams fotografuoti, pridedant informaciją apie geolokaciją ir koordinates, kad keliautojas, jei panorėtų, galėtų grįžti į savo mėgstamas vietas. „Montana 700“ serijos prietaisai yra su įkraunama ličio jonų baterija, kuri GPS režimu veikia ilgiau nei 18 valandų, o ekspedicijos režimu – maždaug 300 valandų palaikant GPS sekimą, ir tik praėjus tiek valandų prietaisą vėl reikia įkrauti.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau