Išmaniosios technologijos, palengvinančios vaikų priežiūrą

Šiuolaikiniame pasaulyje, išmaniosios technologijos plačiai naudojamos kasdieniniame gyvenime, pradedant įvairiomis pramonės šakomis ir baigiant namų ūkiais. Ko gero nėra namų, kuriuose nebūtų kompiuterio, išmaniojo televizoriaus ar mobiliojo telefono. Kiekvienais metais, išmaniųjų technologijų pritaikymas yra vis platesnis ir apimantis daugiau gyvenimo sričių. Jos neaplenkė ir vieno, daugumai žmonių reikšmingo dalyko – vaikų priežiūros.

Vaikų priežiūra yra kertinė visų tėvų pareiga. Jie turi pasirūpinti, kad namų aplinkoje ir už jos ribų, jų vaikas būtų saugus ir tinkamai prižiūrimas, tačiau kartais gali būti sunku tai užtikrinti. Žinojimas, kur ir su kuo būna jūsų vaikas, bei ką jis veikia laisvalaikiu yra vienas iš vaiko saugumo užtikrinimo būdų, todėl vertėtų pasinaudoti išmaniosiomis technologijomis, kurių pagalba galėsite lengviau kontroliuoti savo vaikus.

Išmanieji laikrodžiai

Ko gero nei vienų tėvų nestebina, jų vaikų noras kopijuoti savo tėvus. Matydamas savo tėvų elgesį ir gyvenimo būdą, vaikas dažniausiai stengiasi jį pritaikyti ir savo gyvenime. Ne išimtis ir išmaniosios technologijos.

Išmanieji laikrodžiai – tai nauda ne tik jūsų vaikui, tačiau ir jums – jo tėvams. Padovanoję išmanųjį laikrodį su telefoninių pokalbių funkcija, jūs visada galėsite susisiekti su savo vaiku ir su juo pabendrauti. Kai kurie iš tokių laikrodžių palaiko ir vaizdo skambinimo funkciją, todėl tokiu būdu jūs galėsite ne tik bendrauti su savo vaiku, tačiau ir stebėti jo aplinką.

Jei jums aktualus jūsų vaiko buvimo vietos nustatymas, rinkitės laikrodį, palaikantį GPS rėžimą. Jos pagalba galėsite nesunkiai susekti savo vaiko buvimo vietovę ir esant poreikiui jį surasti. Tačiau netapkite sekliu ir nepradėkite liguistai sekti savo vaiko. Verčiau juo pasitikėkite ir sekimo funkciją naudokite tik esant svarbiam reikalui.

Kūdikio monitoriai

Kūdikio stebėjimo monitorius jau senai yra tapęs neatsiejamu kūdikio auginimo pagalbininku. Jo pagalba galite stebėti kūdikio kambarį bei girdėti jame sklindančius garsus, todėl jei jūsų nėštumo skaičiuoklė skaičiuoja paskutines nėštumo savaites, paskubėkite įsigyti šį naudingą prietaisą.

Pirmieji kūdikio monitoriai transliavo tik garsą, tačiau vėliau, tobulinant technologijas, prisidėjo ir vaizdas. Šiuolaikiniai kūdikio monitoriai geba ne tik transliuoti vaizdą ir garsą, tačiau ir stebėti jūsų kūdikio gyvybines funkcijas. Jų pagalba galite matyti kūdikio širdies plakimą, jo kūno temperatūrą ir kvėpavimo intensyvumą. Jie analizuoja jūsų kūdikio miego rėžimą, todėl jums nebereikės nuolatos tikrinti, ar jūsų kūdikis jau nubudo.

Išmaniosios kameros

Išmaniosios kameros yra efektyvus būdas stebėti savo vaiko gyvenimą namuose ir lauke. Kai kurios kameros, naudodamos belaidį ryšį, jungiasi prie interneto ir vaizdo medžiagą talpina serveryje, kurį bet kuriuo metu galite pasiekti naudodami išmanųjį telefoną ar kompiuterį.

Tokios kameros yra puikus būdas stebėti savo vaiko elgseną, o esant poreikiui, surinktą medžiagą galite pateikti kompetentingiems specialistams, kurie patars kaip elgtis vienu ar kitu momentu. Jomis taip pat galite stebėti vaiką miego metu ir išsiaiškinti galimus miego sutrikimus.

Išmaniosios programėlės

Jei jūsų dienotvarkė yra įtempta ir dažniausiai visiškai užpildyta, į pagalbą galite pasikviesti išmaniąją, specialiai tėvams skirtą, programėlę. Dauguma iš jų turi laiko planavimo funkciją, todėl galėsite būti tikri, kad niekada nepamiršite svarbaus, su jūsų vaiku susijusio, įvykio. Be to, tokiose programėlėse yra integruota daugybė papildomų naudingų funkcijų, kurios jums gali padėti suplanuoti vaiko laisvalaikį, susisiekti su kitais, arčiausiai jūsų gyvenančiais tėvais ar net suplanuoti pirkinių krepšelį.

Mėgstantiems keliones tėvams yra puikių aplikacijų, kuriose galite rasti informaciją apie vaikams pritaikytus viešbučius, transportą ir lankytinus objektus. Naudojant tokias aplikacijas, galite užsakyti viešbutį ar transportą pervežimams.