„Android Wear“ nuo šiol palaikys korinio ryšio tinklus

„Google” ir toliau plėtoja nešiojamiems įrenginiams skirtą operacinę sistemą „Android Wear“. Kai kurios jos funkcijos pasirodo ne su atnaujinimais, o išleidus naujus prietaisus. Pavyzdžiui, „Sony SmartWatch 3“ išmaniajame laikrodyje atsirado GPS palaikymas ir galimybė klausytis muzikos neprisijungus prie tinklo. Pirmosios kartos „LG Watch Urbane“ pirmasis gavo Wi-Fi ir nuolat veikiančių programų palaikymą, o jo įpėdinis – antrosios kartos išmanusis laikrodis gali veikti LTE tinkluose.

Android Wear

Dabar „Google“ oficialiai pranešė, kad visi nauji „Android Wear“ prietaisai su korinio ryšio moduliu galės veikti nepriklausomai nuo telefono. Tam reikės integruotos SIM kortelės arba jos lizdo. Jei išmanusis laikrodis turės garsiakalbį ir mikrofoną su jo pagalba bus galima paskambinti GSM operatorių abonentams.

Android Wear

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau