„Acer Iconia Talk 7“: paprasta planšetė su telefono funkcija

Pastaruoju metu dideli išmanieji telefonai iš rinkos išstumia mažas planšetes, tačiau kai kurie mobiliųjų įrenginių gamintojai, įskaitant „Acer“, nenori su tuo taikstytis ir išleidžia planšetinius kompiuterius, kurie, jei reikia, gali būti naudojami kaip telefonas.

Acer Iconia Talk 7
Acer Iconia Talk 7

„Acer Iconia Talk 7 (B1-723)“ yra vienas iš šios šeimos atstovų. Šis modelis jau kurį laiką parduodamas Azijoje, o dabar jis buvo pastebėtas Europoje už maždaug 130 eurų kainą. Sprendžiant pagal charakteristikas, naujiena yra supaprastintas „Acer Iconia Talk S“, kuris buvo pristatytas prieš metus.

„Acer Iconia Talk 7 (B1-723)“ įrangos pagrindą sudaro keturių branduolių lustas „MediaTek MT8321“ veikiantis 1.3 GHz dažniu, 1 GB operatyvioji ir 16 GB talpos vidinė atmintis. Su šia aparatūra įrenginys aiškiai nepasižymės dideliu greičiu, bet dar daugiau abejonių kelia jo ekranas. Jis yra pagamintas naudojant nepažangią TFT TN technologiją, turi 7 colių įstrižainę ir 1024 × 600 taškų rezoliuciją. Tačiau planšetė gavo microSD lizdą, kuris palaiko iki 128 GB talpos korteles. Naujiena gali dirbti su dviem SIM kortelėmis. Bendrauti balsu su pašnekovu galima naudojant garsiakalbį arba ausines.

Acer Iconia Talk 7
Acer Iconia Talk 7

Taip pat yra bevielių ryšių Wi-Fi 802.11n, Bluetooth, 3G ir GPS moduliai, 5 ir 2 MP kameros, operacinė sistema „Android 5.1“ ir 3380 mAh akumuliatorius, kurio, pasak gamintojo, pakaks septynioms darbo valandoms.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau