„Xiaomi“ pristatė monobloką-planšetę su dideliu ekranu

Planšetinis kompiuteris „NextClass.ai NX1“ su neįprastai dideliu savo klasei ekranu, kurio įstrižainė yra 15,6 colio, pasirodė bendrojo finansavimo platformoje „Xiaomi Youpin“. Monobloko formos prietaisas su reguliuojamu stovu pasižymi pažangia garsiakalbių sistema, kamera su sukamuoju mechanizmu ir daugybe sąsajų.

Naujiena aprūpinta 15,6 colių jutikliniu ekranu su mėlynos spalvos filtru, kuris sumažina akių nuovargį. Prietaisas taip pat gavo automatinio ryškumo reguliavimo, atsižvelgiant į apšvietimą, funkciją ir įspėja vartotoją, jei jis per daug pasislinko ekrano link. Naujojo gaminio „Android“ pagrindu sukurta programinė įranga apima daugybę švietimo programų.

Keturių branduolių procesorius („Cortex-A55“) kartu su 4 GB RAM atsakingas už planšetinio kompiuterio našumą, o vidinės atminties talpa siekia 64 GB. SoC integruotas ir specialus neuroninių skaičiavimų blokas (NPU). „NextClass.ai NX1“ sąsajų sąraše rasite „Wi-Fi“ (2,4 GHz + 5 GHz) ir „Bluetooth 4.2“ modulius, taip pat A tipo USB, HDMI ir LAN jungtis.

Įrenginys gavo dvi kameras, iš kurių viena įtaisyta cilindriniame bloke, turinčiame galimybę reguliuoti pasvirimo kampą, o kita įmontuota ant planšetinio kompiuterio korpuso. Prietaisas taip pat aprūpintas reguliuojamu stovu, kurio dėka galite pasirinkti bet kokį pasvirimo kampą stalo atžvilgiu.

Už „NextClass.ai NX1“ audio galimybes atsakingi priekiniame skydelyje matomi stereofoniniai garsiakalbiai ir daugiakrypčių mikrofonų rinkinys.

Prietaisas aprūpintas elektroniniu rašikliu ir sutelktinio finansavimo platformoje klientams kainuos 250 USD. Pasibaigus lėšų rinkimo kompanijai kinai naujienos kainą grasina padidinti iki 338 USD.