„Zenfone 4“, „Zenfone 4 Selfie“ ir „Selfie Pro“ pastebėti ASUS internetinėje parduotuvėje

Prancūzijos rinkai skirtoje ASUS internetinėje parduotuvėje trumpam pasirodė trys „Zenfone 4“ linijos išmanieji telefonai, kurie bus pristatyti rugpjūčio 17 d. Žinoma, kompanija juos greitai paslėpė, bet internetas viską prisimena. Nutekėjimas pasirodė esąs labai didelis: paaiškėjo išmaniųjų telefonų specifikacijos, nuotraukos ir net oficialios kainos. Vieninteliu dar nežinomu serijos atstovu išliko būsimasis gamintojo flagmanas „Zenfone 4 Pro“.

Pradėkime nuo labiausiai prieinamo modelio – „ASUS Zenfone 4 Selfie“ (ZD553KL). Įrenginys gaus platformą „Qualcomm Snapdragon 430“, 5,5″ HD ekraną (IPS), 4 GB operatyvios ir 64 GB vidinės atminties, 16 megapikselių pagrindinę ir dvigubą priekinę  (20 + 8 MP) kamerą, kuri leis kurti 120 laipsnių plačiakampes asmenukes , du SIM ir atskirą microSD lizdus. Kaina bus 299,99 EUR. Parduotuvėje pasirodė tik viena spalva – juoda.

Zenfone 4 Selfie Pro
Zenfone 4 Selfie Pro

Šiek tiek pranašesnis serijos atstovas „Zenfone 4 Selfie Pro“ (ZD552KL) gaus 5,5″ nežinomo tipo ekraną (aprašyme buvo nurodyti ir IPS, ir AMOLED) su 1920×1080 raiška, 4 GB RAM, 64 GB nuolatinės atminties, 16 megapikselių pagrindinę kamerą, dvigubą priekinį modulį (24 Mp + 5 Mp), galintį užfiksuoti 120 laipsnių plačiakampes asmenukes ir tokį pat trijų lizdų kortelėms derinį, kaip ir modelis „Zenfone 4 Selfie“. Kaina bus 399,99 €. Šio prietaiso spalvų paletė pasirodė turtingesnė – be juodos taip pat yra ir raudona.

ASUS Zenfone 4
ASUS Zenfone 4

Galiausiai, pagrindinis modelis „ASUS Zenfone 4“ taip pat sudalyvavo nutekėjime. Jis gaus 5,5″ Full HD ekraną (aprašyme taip pat buvo nurodytas tiek IPS, tiek AMOLED tipas), platformą „Qualcomm Snapdragon 630“, 8 megapikselių priekinę kamerą, 4GB RAM, 64GB ROM, dvigubą galinę kamerą (12MP + 8 Mp, žadamas platus kampas ir penkis kartus didesnis šviesos pralaidumas), stiklą „Gorilla Glass“ ir du nano-SIM lizdus, iš kurių vienas yra suderinamas su microSD standartu. Kaina – 499,99 EUR (35 400 rublių). Spalvos – juoda ir balta.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau