„Lenovo“ atsisakė išmaniuosius telefonus „Phab“ atnaujinti iki „Android 7.0“

Praėjusią savaitę „Lenovo“ nudžiugino daugelį savo produktų gerbėjų paskelbdama, kad visi nauji gamintojo išmanieji telefonai ir gaus standartines, „Google“ sukurtas „Android“ versijas, be firminės vartotojo sąsajos „Vibe UI“ ir todėl bus greičiau atnaujinami. Tačiau šioje medaus statinėje pasirodė besąs ir šaukštas deguto – kai kurie anksčiau išleisti modeliai niekada nesulauks „Android 7.0“.

Tai bus „Phab“ serija, kuri be to paties pavadinimo prietaiso apima „Phab Plus“, „Phab 2“, „Phab 2 Plus“ ir „Phab 2 Pro“. Pastarasis yra pirmasis pasaulyje serijinis išmanusis telefonas, naudojantis „Google“ platformą „Tango AR“. Jis buvo pristatytas praėjusių metų birželį, o lapkričio mėnesį jau buvo parduodamas. Kaip ir kiti „Phab 2“ šeimos atstovai, ji veikia valdomas „Android 6.0 Marshmallow“. Tuo tarpu „Phab“ ir „Phap Plus“ dar labiau „atsilikę nuo gyvenimo“ ir naudoja „Android 5.1 Lollipop“.

Lenovo PHAB2 Pro
Lenovo PHAB2 Pro

Neaišku kas paskatino „Lenovo“ atsisakyti išleisti „Android 7.0“ atnaujinimą įrenginiams, kuriems vos sukako metai. Pavyzdžiui, „Phab 2 Pro“ tebeturi vis dar gana aktualią techninę įrangą, įskaitant aštuonių branduolių procesorių „Qualcomm Snapdragon 652“, 4 GB operatyviosios ir 64 GB vidinės atminties.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau