Žaidimų telefonų revoliucija: kurie prekės ženklai lyderiauja?

Rinkdamiesi naują telefoną ieškome tokio, kuris atitiktų mūsų individualius poreikius: turėtų galingą bateriją, aukštos kokybės kamerą, daug vidinės atminties, o, galbūt, ir tiktų žaidimams bei pramogoms. Spartus procesorius bei gero ryškumo ekranas yra vieni pagrindinių kriterijų tarp žaidimus mėgstančių telefonų pirkėjų ir šias specifikacijas atitinkančių modelių yra ganėtinai daug. Apžvelkime prekės ženklus, siūlančius geriausius telefonus žaidėjams bei nuolat tobulinančius siūlomus įrenginius.

Ne paslaptis, jog bene sparčiausi procesoriai priklauso Apple gaminamiems telefonams: vienas iš paskutiniųjų šio prekės ženklo modelių, iPhone 12 Pro Max, turi sparčiausią procesorių telefonų rinkoje šiuo metu. Būtent dėl šios priežasties aukščiausia įmanoma žaidimų kokybė gali būti pasiekta vienu mygtuko paspaudimu. Taipogi, net 6,7 colio dydžio ekranas yra puikiausiai pasirinkimas žaidimams: galėsite matyti net ir mažiausias detales. Neverta nerimauti, jog šio telefono galingumas neigiamai paveiks jūsų telefono akumuliatorių vos įpusėjus mėgstamai pramogai: ličio jonų baterija užtikrina, jog žaidimai bei video įrašų peržiūra galėtų trukti net 12 valandų ir jums nereikėtų sukti galvos dėl įkrovimo. Žaidimų telefonuose revoliuciją Apple pradėjo žymiai anksčiau: 2020-aisiais pristatytas iPhone SE yra kišeninis stulbinančios galios įrenginys. Šiame modelyje esantis A13 Bionic čipas užtikrina, jog naudotojai turės galimybę žaisti bet kurį norimą žaidimą su aukščiausios kokybės grafika. Taipogi, siūloma net 256 GB atmintis nuramins nerimaujančius dėl didelio žaidimų telefone kiekio. Žinoma, tiek senesni, tiek naujausi Apple modeliai pasižymi galingais techniniais rodikliais, tačiau mūsų paminėtieji yra ypač pamėgti tarp žaidimų entuziastų. Be to, visuose Apple telefonuose siūlomas Apple Store turi aibę žaidimų, tarp kurių rasti įdomiausią gali visi vartotojai. Privalu paminėti ir tai, jog Apple nepaliaujamai atnaujina savo telefonų modelius, pristato naujienas bei gerina vartotojų patirtį.

Samsung prekės ženklo telefonai yra puikūs bene visais parametrais, taip pat ir tinkami žaidimams. Sparčiausias procesorius rinkoje – Exynos 2100 – yra Samsung Galaxy S serijos telefonas. Pirmasis pagal naujausią technologiją pagamintas Samsung lustas greičiau ir paprasčiau susidoros su visomis užduotimis, tarp jų ir aukštos kokybės žaidimais. Samsung Galaxy S21 Ultra modelis turi net 6,8 colio Dynamic AMOLED 120 Hz ekraną, kuris džiugins tiek žaidimų, tiek video megėjus. Tai spartus įrenginys su įvairiausiomis funkcijomis, kurios atitiks daugybę poreikių. Šis telefonas nepradės kaisti ir besimėgaudami žaidimais su aukščiausiais grafikos nustatymais neturėsite nerimauti dėl kokybės suprastėjimo: programinė įranga neprivalo lėtinti ir vėsinti procesoriaus. Samsung Galaxy Note 20 Ultra yra dar vienas modelis, kuris drąsiai gali būti vadinamas vienu geriausių Samsung telefonu žaidimams: net 6,9 colių dinaminis AMOLED ekranas bei 3 088 x 1 440 pikselių skiriamoji geba yra vieni iš faktorių, dėl kurių daugelis žaidėjų renkasi šį įrenginį. Telefonu su tokio dydžio ekranu galima patogiai žiūrėti filmą kelionės automobiliu metu arba išbandyti internetinių lošimų siūlomas pramogas.Tiek mėgstami serialai, tiek lošimų automatai bus puikiausios raiškos, o net mažiausios matomos detalės paliks neišdildomą įspūdį. Paminėti privaloma ir puikią garso kokybę, kuri yra svarbi tiems vartotojams, kurie norėtų mėgautis žaidimais ir be ausinių – tai komfortiškai galite daryti su šiais Samsung telefonais. Garsas yra be galo svarbus elementas, sustiprinantis žaidimo patirtį bei įtraukiantis į pramogą, taigi yra vienas iš kriterijų, renkantis telefoną.

Nors panašu, jog Apple bei Samsung tarpusavyje konkuruoja žaidimams tinkamų telefonų rinkoje, tikri žaidimų mėgėjai žino dar kelis vardus, tarp jų ir ASOS ROG Phone 5. Net 144 HZ atnaujinimo dažnis bei didžiulė 6,000 mAh baterija paverčia ši įrenginį konkurentu žinomiems prekės ženklams žaidimams skirtų telefonų rinkoje. Be to, ASOS ROG Phone 5 suderinamumas su daugeliu žaidimams skirtų priedų yra svarbus akcentas vartotojams, besirenkantiems telefoną pramogoms. Lenovo sukurtas Legion Phone Duel yra pirmasis šio prekės ženklo žaidimams skirtas prietaisas, kuriame stulbinančios žaidimų funkcijos yra suderintos su kitais aukštos kokybės parametrais. Šiame įrenginyje yra palaikomas greitasis 90W įkrovimas, be to, jo programinė įranga yra optimizuota naudoti horizontaliuoju režimu ir tai ypač aktualu žaidžiant daugelį žaidimų. Dar vienas ne itin žinomas, bet itin greitas Xiaomi Poco F3 5G buvo įvertintas ir GeekBench testų metu: šio įrenginio 5G Snapdragon 870 procesorius yra labai spartus, be to, vaizdo atsinaujinimo dažnis yra 120 HZ. Šie parametrai suteikia galimybę žaisti mėgstamus žaidimus be jokių trikdžių. Šiame telefone naudojama technologija padidina vaizdo kontrastingumą ir leidžia patogiai mėgautis žaidimais su tamsiomis aplinkomis, o didelis ekrano ryškumas padės pastebėti net ir mažiausias detales.

Jau ne vienerius metus mobilieji telefonai yra daugiau nei tik susisiekimo priemonė ir įtakingiausi prekės ženklai kaip įmanydami stengiasi patenkinti visus vartotojų poreikius. Specifikacijos skiriasi, tačiau matome, jog Apple ir Samsung sugeba pagaminti įrenginius, tinkančius daugumai naudotojų. Tuo tarpu patyrę žaidimų mėgėjai žino, jog galingus telefonus kuria ir kitos dėmesio vertos kompanijos. Rasti norus bei galimybes atitinkantį telefoną šiais laikais nėra sudėtinga, o svarbiausi prioritetai renkantis telefoną žaidimams išlieka tokie pat: procesoriaus galingumas, kuo ryškesnis ekranas bei papildomos funkcijos, kurių galima tikėtis iš prietaiso.