Žaidimų parduotuvė „Steam“ priima atsiskaitymus „Bitcoin“ valiuta

„Valve“ integravo daugiau atsiskaitymo būdų žaidimų parduotuvėje „Steam“. Vartotojai visame pasaulyje dabar gali atsiskaityti „Bitcoin“ valiuta, praneša „BitPay“ tinklaraštis. „Valve“ taip prisidėjo prie kitų žaidimus pardavinėjančių internetinių parduotuvių: „Green Man Gaming“, „Ouya“ ir „Xbox“.

steam

„Steam“ platforma turi milijonus aktyvių vartotojų, tačiau „Valve“ norėjo apmokėjimus padaryti dar paprastesnius ir taip padidinti pardavimus greitai augančiose Indijos, Kinijos ir Brazilijos rinkose. „Bitcoin“ kriptovaliuta buvo geriausias „Valve“ pasirinkimas, besivystančiose šalyse daug vartotojų negali naudotis tradiciniais atsiskaitymo būdais. „Bitcoin leis Steam platformai pasiekti žaidėjus visame pasaulyje, nebus taikomi dideli mokesčiai, taip pat bus išvengta rizika, kuri gali kilti atsiskaitant kreditinėmis kortelėmis,“ – aiškina „BitPay“ tinklaraštis.

„BitPay“ teigimu, galima tikėtis, kad vis daugiau internetinių žaidimų parduotuvių priims tokią atsiskaitymo galimybę. Tačiau toks tarptautinis atsiskaitymo būdas gali sukelti problemų nustatinėjant žaidimų kainas ar pinigų grąžinimą iš tokių parduotuvių kaip „Steam“.