„Xiaomi“ vėl nesiseka atnaujinti savo išmaniųjų telefonų

„Xiaomi“ eilinį kartą „lipa ant to paties grėblio“. Bendrovė turi vieną didelę problemą, kurios niekaip negali išspręsti – atnaujiniti „Xiaomi Mi A3“ iki „Android 10“. Šis atnaujinimas nustatė dar vieną antirekordą – jo platinimas buvo sustabdytas trečią kartą. Kinų programuotojai jau ne kartą pasižymėjo panašiais „pasiekimais“ atnaujindami savo išmaniųjų telefonų programinę įrangą.

Šį kartą viskas prasidėjo nuo to, kad įmonė neskubėjo atnaujinti „Xiaomi Mi A3“ į dešimtąją „žaliojo roboto“ versiją. „Xiaomi“ vangumas šiuo klausimu sukėlė vartotojų pasipiktinimo audrą, kurie nusprendė gamintoją paraginti per peticiją. Kompanija į tai greitai sureagavo imdamasi veiksmų ir buvo pažadėta artimiausiu metu išleisti daugelio vartotojų geidžiamą atnaujinimą.

Bet tada smogė koronavirusas. Atnaujinimo išleidimas nuo vasario mėnesio buvo atidėtas iki kovo pradžios. Pagaliau atnaujinimas išvydo dienos šviesą. Tiesa, neilgam – jis netrukus buvo atšauktas. Antrąjį platinimą įmonė vėl buvo priversta nutraukti dėl klaidų.

Praėjusią savaitę buvo atliktas trečiasis bandymas išleisti atnaujinimą, tačiau jis taip pat nepavyko. Daugybė klaidų vėl privertė įmonę nutraukti naujinio platinimą. Tarp darbo sutrikimų dažniausiai įvardijamas greitas akumuliatoriaus išsikrovimas, fotoaparato programėlės sulėtėjimas, pirštų atspaudų jutiklio veikimas, spontaniškas persikrovimas ir sąsajos strigimas.

Keista, kad po kelių nesėkmių kūrėjai nesivargino dar kartą išbandyti programinės įrangos ir vėl išleido probleminį atnaujinimą. „Xiaomi Mi A3“ savininkai gali tik tikėtis, kad ateityje „Xiaomi“ atsižvelgs į savo klaidas ir jau ketvirtuoju bandymu išleis naujinį be problemų.