„Xiaomi“ pristatė originalaus dizaino oro valytuvą

„Xiaomi“ išleido dar vieną naują gaminį su prekės ženklą „Mijia“, kuris yra firminės išmaniųjų namų ekosistemos dalis. „Air Purifier X“ atrodo labiau panašus į asmeninio kompiuterio korpusą nei į buitinį prietaisą. Tai neturėjo įtakos prietaiso funkcionalumui: jis efektyviai filtruoja kambario orą naudodamas specialią 5 pakopų technologiją.

Šoninės prietaiso sienelės nusėtos smulkiomis angomis, pro kurias oras įtraukiamas iš aplinkos ir jau išvalytas oras išleidžiamas per viršutinėje korpuso dalyje esančias groteles. Šalia pastarųjų įtaisytas ekranas, rodantis filtrų būseną, oro kokybę ir kitą informaciją. Prietaisas sukurtas darbui 28–48 kvadratinių metrų ploto patalpose.

Specifikacijoje nurodyta, kad prietaiso korpuso viduje esantis oras praeina penkis valymo etapus. Įmontuoti H13 klasės HEPA filtrai sulaiko įvairias priemaišas, įskaitant formaldehidą. Naujovė gali veikti keliais režimais, įskaitant „turbo“ ir „Eco“ – kai pastarasis įjungiamas, triukšmo lygis sumažėja iki 30,7 dB.

Gamintojas taip pat suteikė galimybę pritaikyti išgryninto oro srauto kampo pasirinkimą ir valdymą išmaniajame telefone, naudojant specialią mobiliąją programėlę.

Kinijoje oro valytuvo „Mijia Air Purifier X“ kaina yra 299 USD.