Vonia telefonui „PhoneSoap“

Mobiliųjų prietaisų švara vis labiau domisi vartotojai, o kai kuriais atvejais ją yra būtina išlaikyti, pavyzdžiui, ligoninėse. Atsižvelgdamas į tai, vienas investuotojas iš populiaraus Amerikoje šou „Shark Tank“, kuriame galima gauti pradinį kapitalą už gerą idėją, investavo į esamą projektą 300 tūkstančių dolerių.

Vonia telefonui „PhoneSoap“„PhoneSoap“ kūrėjai, susipažinę su keletu tyrimų suprato, kad mobilieji prietaisai yra labai didelio bakterijų kiekio nešiotojai. Vienas iš tokių tyrimų rodo, kad mūsų telefonai turi vidutiniškai 18 kartų daugiau bakterijų nei viešasis tualetas, o aparato nuolatinis buvimas šiltoje aplinkoje sukuria palankias sąlygas jų aktyviam dauginimuisi.

Norėdami išspręsti šią problemą, du broliai sukūrė „PhoneSoap“, kuris išvalo telefonus ultravioletinių spindulių pagalba. Dvi lempos, nukreiptos į išmanųjį telefoną, spinduliuoja trumpas bangas „UV-C“, kurios yra mirtinos mikroorganizmams. Pasak kūrėjų, tai leidžia nužudyti 99,9% bakterijų, kurios yra ant telefono. Svarbi šio projekto ypatybė yra natūralus naudojimas – vonia tuo pačiu yra ir telefono įkrovimo įrenginys, kas lemia jos sistemingą naudojimą.PhoneSoap

Vienintelis dabartinės kartos „telefonų vonios“ trūkumas yra jos dydis – ten galite įdėti įtaisą, kuris neviršija 153 mm aukščio, o daugelis šiuolaikinių išmaniųjų telefonų jau viršijo šią ribą.

Investuotojai atkreipė dėmesį į projektą dėl jo paprastumo, aktualių problemų sprendimo, taip pat plačias pritaikymo galimybes, pradedant nuo mokslinių tyrimų laboratorijų ir medicinos įstaigų su specialiu aplinkos saugumo režimu ir baigiant šio prietaiso naudojimu namuose. Broliams atiteko 10 procentų bendrovės akcijų už 300 000 JAV dolerių, tai yra, projektas buvo įvertintas bent trimis milijonais, o investuotojai mato jame rimtą augimo perspektyvą.

„PhoneSoap“ jau parduodamas, tačiau kol kas prekyba ribota geografiškai ir gamyba apsiriboja vienetiniais užsakymais. Masinei gamybai ir reklamai reikalingos lėšos, dėl kurių kūrėjai dalyvavo šou.

Įsigyti šią vonią telefonui galima už 59,95 JAV dolerius.

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau