„Rusofonai“ – italų naujiena Rusijos patriotams

Bendras Rusijos ir Italijos prekinis ženklas „Caviar“ pristato naujus išmaniuosius telefonus, skirtus Rusijai. Nutraukusi „putinfonų“, skirtų prezidentui Vladimirui Putinui, gamybą bendrovė užsibrėžė tikslą specialiai rusams sukurti naują modelį. „Rusofonas“ naudoja „Caviar“ prietaisams įprastą Rusijos šalies herbą ir kitus patriotinės simbolikos elementus.

Putinfonas
Putinfonas

„TI Atlante Russia“ korpusas pagamintas iš sukietinto titano ir papuoštas skirtingų istorinių laikotarpių atvaizdais. Įrenginys turės titano ir prabangią versiją – su erdviniu auksiniu herbu ir lentele. Bendrovė planuoja įteikti „Caviar TI Atlante Russia“ žmonėms, pretenduojantiems 2015 metais gauti apdovanojimą „Rusijos didvyris“ ir šį pasiūlymą ruošiasi pateikti Rusijos vyriausybei.

„Mums yra labai svarbus faktas, kad šio telefono savininkais galėtų tapti tikri patriotai, verti savo šalies piliečiai, mūsų pareiga – įteikti jiems šią dovaną kaip padėką už jų žygdarbius“

– kalbėjo „Caviar“ atstovas.

TI Atlante Russia
TI Atlante Russia

Šie telefonai yra gaminami „Apple iPhone“ pagrindu ir jų įrangoje niekas nepakeista, modifikuota tik išorė. “Caviar TI Atlante Russia“ turės visų „iPhone“ versijų modifikacijas: 4s, 5s, 6 ir 6 Plus. Pigiausia „iPhone 4s“ pagrindu pagaminta versija kainuos 99 000 Rusijos rublių, o „iPhone 6 Plus“ versiją bus galima įsigyti už 204 000 rublių.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau