TP-LINK pradės pardavinėti išmaniuosius telefonus su „Neffos“ prekiniu ženklu

Visame pasaulyje žinoma ryšių įrangos gamintoja TP-LINK nusprendė užkariauti išmaniųjų telefonų rinką. Šiam tikslui ji pristatė atskirą prekinį ženklą „Neffos“ kuriuo paženklinti pirmieji įrenginiai pasirodys kitų metų pradžioje.

Neffos

Šiuo metu dar nėra jokios informacijos apie gaminius, tačiau TP-LINK  prezidentas Jefris Chao tvirtina, kad vartotojai naują išmanųjį telefoną vertins ne tik kaip prietaisą, bet ir kaip „madingą savo esybės atspindėjimo objektą“. Iš to galima daryti išvadą, kad daug dėmesio bus skiriama kitais metais debiutuosiančio modelio dizainui. Taip pat pažymima, kad pagrindiniai „Neffos“ koncepcijos principai bus naudojimo paprastumas ir patogumas.

TP-LINK-T882

Tiesą sakant, TP-LINK nėra naujokas išmaniųjų telefonų rinkoje, juk panašius prietaisus bendrovė jau yra gaminusi anksčiau. Pavyzdžiui, 2012 metais buvo išleistas modelis T882, kuris veikia valdomas „Android 4.0 Ice Cream Sandwich“ operacinės sistemos ir turėjo tam laikmečiui gana geras specifikacijas: 1,4 GHz procesorių, 4 colių ekraną su 800 × 480 taškų rezoliucija bei 8 megapikselių kamera su dviguba LED blykste ir 720p vaizdo įrašymu. Šis prietaisas buvo platinamas tik Kinijos rinkoje.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau