Televizorius Samsung UE65HU9000 T: svajonių viršūnė

65 colių Samsung televizorius UE65HU9000 T sujungė ne tik dvi naujas tendencijas – didelį lenktą ekraną ir 4K rezoliuciją, bet ir visą krūvą patentuotų technologijų. Kas iš to gavosi ir kaip visa tai naudoti – skaitykite mūsų apžvalgoje.

Pastaruosius porą metų televizijos rinką valdė nuobodulys ir apatija. Nė vienas iš gamintojų jau seniai neparodė jokių naujų sprendimų naujoves: Full HD raiška yra tvirtai įsišaknijusi net nebrangių televizorių rinkoje, ten palaipsniui perkeliama ir 3D vaizdo atkūrimo galimybė. Net funkcija Smart TV prarado malonų naujovės efektą.Samsung UE65HU9000T

Televizorių su anksčiau nematyta 4K rezoliucija atsiradimas palaipsniui atgaivino šią rinką, tik tokių TV kaina stipriai slopina naujo standarto masinį paplitimą. Pirmųjų 4K televizorių kaina svyravo tarp 40 000 – 80 000 litų. Deja, tokį pirkinį sau leisti galėjo ne kiekvienas naujųjų technologijų gerbėjas. Dabar pasirodė nauji, pigesni modeliai: prisijungti prie plokščio 4K pasaulio, jei rinktis iš Samsung televizorių, galima įsigyti už $900, o taip pat yra išlenkti televizoriai – už juos prašo nuo $1500.

Šiandien pasakojame apie 65 colių televizorių Samsung UE65HU9000T su lenktu ekranu, kurio skiriamoji geba yra 4K (UHD). Taip pat verta paminėti, kad šio straipsnio herojus priklauso devintai, pažangiausiai Samsung televizorių serijai, o tai reiškia kad malonių priedų bus pakankamai.

Techniniai parametrai

 

Samsung UE65HU9000 T
Ekranas
Įstrižainė, coliai65
Kraštinių santykis
16:9
Matricos danga
Blizgi
Raiška, px
3840×2160
PPI67,78
Kreivio spindulys4,2 metrai
3DYra, aktyvus3D
Vaizdas
Matricos tipasS-PVA
ApšvietimasLED
Dinaminis kontrastas
„Mega kontrastas”
Jungtys ir imtuvai
Jungtys1 x  Samsung One Connect;
1 x maitinimas
Samsung One Connect modulis4 x HDMI 1.4;
2 x USB 2.0;
1 x USB 3.0;
3 x antenos įvestis;
1 x Common Interface (CI+);
1 x Ethernet;
1 x jungtis prijungti adapterį su kompozitine ir komponentine jungtimi, audio 3,5-mm arba SCART;
1 x One Connect
Skaitmeniniai imtuvaiDVB-T2;
DVB-C;
DVB-S2
Analoginės TV imtuvas
Yra
Wi-Fi802.11/g/n, 2,4 ir 5 GHz
Integruoti garsiakalbiai, W2 (15 + 15 W) ir 2 (15 + 15 W) žemų dažnių
Fiziniai parametrai
Ekrano padėties reguliavimasNėra
VESA tvirtinimas, mm
Vesa 400х400 mm
Kensington tvirtinimasnėra
Maitinimo blokas
Vidinis
Energijos naudojimas, darbo metu / budėjime (W)iki 297/0,3
Matmenys su stovu, mm1 450,7×891,6×326,8
Matmenys be stovo, mm1 450,7×848,2×110,5
Svoris su stovu, kg31
Svoris be stovo, kg26,8
Garantija2 metai
Orentacinė kaina, EUR3200

Samsung UE65HU9000 T ekranas turi rezoliuciją 4K (t.y. 3840×2160 taškų) o jo įstrižainė – 65 colių, taip pat palaikomas Clear Motion Rate 1200. Pastarasis parametras gali sudaryti įspūdį, kad televizoriaus ekrano atnaujinimo dažnis 1200 Hz, bet iš tikrųjų taip nėra. Bet kuri, net ir moderniausia LCD matrica negali parodyti tokio ekrano atnaujinimo dažnio, todėl, norėdami pasiekti šį rezultatą, inžinieriai turėjo naudoti Samsung TV apšvietimą (padidinti jo mirgėjimo dažnį), įjungti funkciją Overdrive ir apkrauti televizoriaus procesorių. Lenktas ekranas yra 4,2 m kreivio spindulio.

Be pagrindinės spalvų kontrolės, TV vaizdo procesorius stebi ne tik spalvų reprodukciją, bet taip pat ir šviesių objektų ryškumą – mažina jį, jei minėtas objektas yra ant juodo fono. Dėl šio pagerinimo šviesūs objektai neturi parazitinės aureolės, kurią galima pastebėti kituose, pigesniuose televizoriuose. Samsung UE65HU9000 T kontrastas gali keistis dinamiškai visame ekrane, arba kai kuriose iš jo sričių, kas sako apie pilnavertį LED apšvietimą. Apskritai, viskas čia yra kaip bet kuriame kitame „kietame“ ir šiuolaikiniame televizoriuje: kruopštu ir visiems gyvenimo atvejams.

Kalbant apie „pagerintojus” verta paminėti, automatinį įvesties signalo konvertavimą į 4K standartą – tam šio straipsnio herojus turi atskirą procesorių Samsung UHD Picture Engine. Šis procesorius ne tik ištempia gaunamą signalą, bet stebi gaunamo vaizdo ryškumą ir kontrastą ir bando atkurti detales, kurios gali nukentėti ekstrapoliacijos metu.

Samsung UE65HU9000 T kaina atitinka jo sugebėjimus. Straipsnio rašymo metu ji yra 4000 JAV dolerių.

Išvaizda

Iš pirmo žvilgsnio, įgaubtas Samsung UE65HU9000 T ekranas atrodo kažkaip keistai ir neįprastai, tačiau šis jausmas dings po pirmųjų kelių minučių vaizdo žiūrėjimo. Tikėtina, kad pripratimo laikas gali skirtis priklausomai nuo žiūrovo, bet, mūsų nuomone, jis neturėtų būti didesnis. Pasak Samsung, lenktas ekranas suteikia gilesnį pasinėrimą į filmo atmosferą nei įprastas ekranas.Televizorius Samsung UE65HU9000T

Norėdami patirti visą lenkto ekrano jausmų gamą, žiūrėti vaizdo įrašus Samsung UE65HU9000T verta vienam ar dviem – šioje kompanijoje trečias tikrai bus nereikalingas. Sėdėti reikėtų, kiek įmanoma arčiau apskritimo centro, kurio sektorius yra ekranas, tai yra, tiksliai centre, maždaug 4 metrų nuo televizoriaus atstumu. Ir jei dviem žmonėms tai maždaug įmanoma padaryti tai trečias nepateks į zoną, kur vaizdas atrodo geriausiai.

Samsung UE65HU9000T ekranas blizgus, o tai reiškia, kad prieš jį neturi būti ryškios šviesos šaltinių ar langų – įgaubtas ekranas renka blyksnius taip pat gerai kaip plokščias, jei ne geriau. UE65HU9000T

Virš ekrano yra maža kamera. Jos tiksli rezoliucija nenurodyta svetainėje, tačiau, pasak Samsung atstovų, ji 2 megapikselių, t.y. Full HD galima įrašinėti.

Tam, kad būtų galima kontroliuoti televizorių paprastu judesiu, turite įsitikinti, kad kamera – kaip ir ekranas – nebūtų nukreipti į ryškios šviesos šaltinius ar langus. Be to, po pirmojo įjungimo, televizoriui jums reikės šiek tiek laiko priprasti prie kambario: jo dydžio ir apšvietimo. Todėl pirmąsias dienas po pirkimo, ši funkcija gali neveikti tinkamai.

Distancinio valdymo pultas

Samsung UE65HU9000T turi tik vieną nuotolinio valdymo pultą: mažą, universalų ir labai patogų Samsung Smart Control. Valdyti televizorių ir visas jo funkcijas su „protingu“ nuotolinio valdymo pultu galima keliais būdais: įprastu rodyklėmis-mygtukais, balsu (Samsung Smart Control yra įdiegtas mikrofonas) ir gestais.

Samsung UE65HU 9000 T nuotolinio valdymo pultas puikiai telpa delne, ne nuslysta svarbiausias momentu, o pasiekti visus jo mygtukus galima gana greitai.sm.Samsung-UE65HU9000T-remote-0.600

Smart TV

Protinga televizoriaus dalis vadinama Samsung Smart Hub. Čia surinktos iš anksto įdiegti priedai, kaip naršyklė ir kitos ir atsisiunčiamos programos. Lyginant senesnius su 2014 metų modeliais, Samsung televizoriai „protingoje“ dalyje gerokai pažengė į priekį. Atnaujintas „Smart Hub” tapo griežtesnis ir glaustas, atsikratė įvairių grafinių efektų ir kitų perteklinių priedų, kas išėjo tik į naudą.smart tv

Vaizdas

Su spalvų atkūrimu Samsung UE65HU9000T neturi jokių problemų: dėl tonų, pustonių ir tonų perėjimų, nekilo jokių klausimų – LCD televizoriui jie buvo pakankamai sklandūs. Vaizdo detalės šešėlyje neišnyksta, o balti objektai, pavaizduoti ant tamsaus ar juodo fono, neturi jokių šviesos aureolių. Automatinio kontrasto funkcija, tai yra, automatiškas atskirų sričių vaizdo ryškumo pakeitimas, dirbo žaibo greičiu – akys nespėjo užfiksuoti vietos ryškumą pokyčių.

Šio straipsnio herojaus vaizdo kokybė atitinka šiuolaikinius geriausius modelius. Vis dėlto, „geras”, nereiškia „tobulas” – pora trūkumų vis dėlto yra. Pirma, o nustačius maksimalias funkcijos Clear Motion Rate (sklandžių judesių užtikrinimas) reikšmes, ant pastoviu greičiu judančių objektų ėmė atsirasti artefaktų. Ir ekrane spalvos atrodo pernelyg intensyvios, kas būdinga beveik visiems Korėjos televizoriams. Laimei, šiuos trūkumus galima pašalinti savarankiškai televizoriaus meniu pagalba: Clear Motion Rate poveikis gali būti sumažintas arba išjungtas, o spalvas galima nustatyti iki sau priimtino lygio.

Automatinė mastelio didinimo funkcija labai gerai susidorojo su savo užduotimi – atskirti vaizdą Full HD ištemptą iki 4K, nuo tikro 4K tai buvo įmanoma tik per paveikslėlio detales, kurioje „tempimo” efektas buvo labiausiai pastebimas. Kalbant apie HD ar žemesnės rezoliucijos ištempimą, tai čia nepadės jokia šiuolaikinė technologija – pirminės medžiagos kokybė per žema, todėl artefaktai bus pastebimi ir vaizdas taps „muiluotas“.

Su 3D vaizdu taip problemų nekilo. Dinamiškos scenos ekrane matyti aiškiai ir žiūrėti jas galima beveik bet kokiu kampu. Aktyvūs akiniai sinchronizuojasi per Bluetooth, kuris yra daug geriau ir patogiau paprastas IR.

Išvados

Televizorius Samsung UE65HU9000T pagamintas puikiai: šiame modelyje, gamintojas sugebėjo suderinti šiuolaikinės televizijos rinkos mados tendencijas su savo patentuotomis technologijomis ir, dar svarbiau, beveik tobulą ekraną. Pirma, mūsų herojus tikrai suteikia tikrai nuostabų vaizdą, o lenktas ekranas paliko šiek tiek naują, teigiamą televizoriaus žiūrėjimo jausmą.

Apie 3D palaikymą ir taip pat „visaėdį“ Media leistuvą galima net nekalbėti – televizoriui-flagmanui tai privaloma. Smart TV taip pat neblogas – jis turi beveik viską, ko jums reikia, išskyrus, galbūt, visaverčio balso asistento kaip pvz. Siri.

Na, o jei kada nors ateis laikas, kai „smart“ funkcijų pasirodys per mažai, tada eiti į parduotuvę naujo televizoriaus nebus būtina. „TV atnaujinimo“ koncepcijos dėka, kurią sėkmingai vysto Samsung, bus galima įsigyti modulį Samsung One Connect, kuriame bus naujos funkcijos ir, galbūt, jungtys.

Apskritai, televizorių „Samsung UE 65 HU 9000 T” galima drąsiai vadinti kiekvieno aukštųjų technologijų ir aukštos kokybės vaizdo mėgėjo svajone. Televizoriaus garantijos laikotarpis yra 2 metai, o pirmaisiais metais galite įrenginį nešti atgal į parduotuvę ir susigrąžinti pinigus – jei kas nors nepatiko. Nors nepatikti, mūsų manymu, gali tik kaina – 4000 USD.