Televizorius Panasonic TX-39AS600: labai mėgstamas lietuvių

Pasak vienos iš žinomiausių Lietuvos internetinių parduotuvių, vienas geriausiai parduodamų televizorių Lietuvoje yra Panasonic TX-39AS600E. Pažiūrėkime ką renkasi daugelis tautiečių ir pasigilinime į TX-39AS600 modelio savybes.

2014 Panasonic, atsisakę plazmos technologijos, dabar bando surasti savo vietą po saule ne vaizdo kokybe (32 colių TX-32AS600 yra tik vidutiniško vaizdo lygio), bet su galimybių gausa ir praktiškumu.Panasonic TX-39AS600

Parduodamas už maždaug 370 eurų straipsnio rašymo metu, TX-39AS600 yra vidutinės klasės LED LCD televizorius. Nors pasižymi šiek tiek žemesnės klasės surinkimo kokybe jis atrodo neblogai; tvarkinga metalizuota 18mm juostelė palei ekrano apačią suteikia šiek tiek daugiau estetikos, nei įprastas blizgus juodas rėmas. Tik 5mm storio rėmelis viršuje ir šonuose suteikia TX-39AS600 minimalistinę išorę.Televizorius Panasonic TX-39AS600

distancinisPanasonic TX-39AS600 turi Full HD rezoliucijos IPS matrica su 100Hz vaizdo apdorojimo dažniu. Galinėje pusėje rasite įspūdingą HDMI įėjimų trio (vienas iš jų suderinamas su ARC), RGB SCART, komponentinį vaizdo įėjimo rinkinį, Wi-Fi ir Ethernet LAN lizdą.4-580-90

Taip pat gale yra RF antenos įvestis nemokamiems TV kanalams, skaitmeninė optinė garso išvestis garso perdavimui iki namų kino sistemos, kad išvengti jo paties 10W žemyn nukreiptų stereo garsiakalbių garso.

Korpuso šone yra ausinių lizdas kurį lengva pasiekti, šalia Common Interface (CI) jungtis ir pora USB lizdų.

Asmeniniams poreikiams pritaikyta sąsaja “my Home Screen” leidžia pagrindinį ekraną pritaikyti pagal savo norus, įtraukiant mėgstamas programas ir turinį. “My Home Screen” padeda greitai ir lengvai pasiekti tai, ko Jums reikia.

Tarp Smart TV funkcijų galima paminėti „VIERA Link“, “my Home Screen”, „my Home Cloud”, YouTube, Wuaki.tv, Meteonews TV, Eurosport Player, CNBC Real-Time, Skype, Euronews, Facebook, Twitter ir AccuWeather.com.

Išvados

Kaip televizoriaus privalumus galima paminėti pakankamai Smart TV funkcijų kiekį ir galimybę bendrinti duomenis su kitais prietaisais (Swipe and Share).

Trūkumai yra nepakankama duomenų apdorojimo galia, vidutinis kontrastas, matomas susiliejimas dinamiškose scenose ir blogas garsas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau